Навігатор на 20-те січня: куди піти у Києві

Навігатор на 20-те січня: куди піти у Києві

Сьогодні ми згадуємо подвиг кіборгів, долучаючись до марафону в КМДА чи зустрічі в музеї. Крім того, на вас чекають відкриття нових виставок, концерти Бетховена і Шуберта, лекції про життєві сценарії, усвідомлене харчування та багато іншого. 

АКТУАЛЬНО

Доба Пам'яті

Вільний простір в Колонній залі Київської міської адміністрації буде діяти цілу добу з 10.00 ранку 20.01.2020 р. до 10.00 ранку 21.01.2020 р. для можливості виступу всіх причетних до подій оборони ДАП. Безперервний марафон «Доба пам’яті» збирає українців для того, щоб віддати велику пошану родинам захисників донецького аеропорту та віддати борг героям - кращим українським чоловікам, які стали справжньою українською легендою.  Програма заходу включає:

1.Демонстрація фото-відео матеріалів із захисту донецького аеропорту.

2.Розповіді учасників захисту аеропорту та волонтерів, які в період 2014-2015 р.р. перебували на території ДАП.

3.Розповіді родин загиблих героїв-«кіборгів».

4.Виступи гуртів, артистів та режисерів,дитячих колективів, громадських діячів, вчених.


Коли: з 10.00

Де: Колонна зала КМДА, вул. Хрещатик, 36

Вхід вільний

Зустріч «кіборгів»

Пам’ятна зустріч оборонців Донецького аеропорту. 242 дні вони тримали позиції і стали прикладом незламної волі та стійкості для сучасників та нащадків.  Побратими, родини загиблих військовослужбовців, волонтери, представники громадськості та всі, хто виборював та виборює волю і незалежність нашої держави, зберуться цього дня в музеї.

У програмі заходу:

- Вшанування пам’яті загиблих героїв у просторі музейного виставкового проекту «Український Схід». Спеціальна екскурсія;

- Концерт за участю виконавців: Тетяни Король, Христини Соловій, Сашка Положинського (концертна зала).


Коли: з 13.00

Де: Національний музей історії України у Другій світовій війні, вул. Лаврська 27

Вхід вільний

ВЕЧІР З МИСТЕЦТВОМ

Водограй-мистецтво, художня виставка Jharna-Kala

Художня виставку оригіналів вiдомого художника сучасності Шрі Чінмоя (Індія-США). На виставці представлені 143 роботи майстра. Шрі Чінмой писав у спонтанному стилі, який він назвав Джарна-Кала, що означає «водограй-мистецтво» його рідною бенгальською мовою. В інтуїтивному підході до живопису він використовував не розум, а серце. 


Коли: 11.00 - 19.00

Де: Галерея Митець, вул. Велика Васильківська 12

Вхід вільний

Відкриття виставки

В експозиції представлені понад 100 робіт студентів-художників ІІІ та IV курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, виконані у друкованих техніках дереворит, гравюра на пластику, ліногравюра, суха голка.

Метою виставки є представлення широкому загалу глядачів сучасних графічних творів, виконаних у різних техніках друку. 


Коли: о 17.00

Де: Публічна бібліотека імені Лесі Українки, вул. Тургенєвська, 83-85

Вхід вільний

ВЕЧІР ІСТОРИЧНИЙ.

Клуб публіцистів в музеї літератури


У Національному музеї літератури України розпочинає роботу «Клуб публіцистів» Київської організації Національної спілки письменників України. Тема першої лекції: «Велика Скіфія-Україна геополічна». 

Доповідач – кандидат історичних наук Петрук Володимир Іванович, керівник творчого об’єднання публіцистів КО НСПУ. 
У програмі  - обговорення книг «Велика Скіфія-Оукраїна» (2001), «Екзампай. Сакральний центр Великої Скіфії» (2006) та «Велика Скіфія переможе» (2011).  Усі присутні зможуть взяти участь у дискусії.  

Коли: о 17.00
Де: Національний музей літератури України, вул. Богдана Хмельницкого, 11
Вхід вільний

ВЕЧІР КНИЖКОВИЙ.

Сторітелінг для всіх. Автограф-сесія Марка Лівіна

Марк Лівін підписуватиме усі передзамовлені вами примірники книги «Сторітелінг для очей, вух і серця». Ви також можете приєднатися до Марка, забрати своє передзамовлення, поспілкуватися з автором чи зробити фото.

Коли: 17.00 - 20.00
Де: Клуб Наш Формат, пров. А. Горської, 5
Вхід вільний

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ.

Ігор Завадський. Тріумфъ

20 січня вже 20-й раз Ігор Завадський зустріне свій День народження на сцені і саме у Києві!  Обидва концерти присвячені виходу 15-го альбому музиканта “Тріумфъ”.  Окрім Ігоря Завадського на сцені виступатимуть унікальні музиканти з України, Італії та Франції.
У програмі прозвучать твори Баха, Вівальді, Моцарта, Чайковського, П'яццолли, цикл пісень Ігоря Завадського “Дитячі Пори Року”, музика з кінофільмів та у стилі ретро.

Коли: о 19.00
Де: Будинок Актора у Києві, Ярославів Вал, 7
Вартість квитків: 70-250 грн.

Бетховен і Шуберт. Марія Віхляєва (фортепіано)

Програма концерту "Дві віденські генії":
Л. Бетховен – Соната № 26 мі-бемоль мажор, тв. 81, 
Соната № 8 до мінор («Патетична»), тв. 13, 
Ф. Шуберт – Соната соль мажор, тв. 78, D. 894

Коли: о 19.00
Де: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2
Вартість квитків: 70-350 грн.

ВЕЧІР ПСИХОЛОГІЧНИЙ.

Життєвий сценарій і улюблені казки

Що таке сценарій нашого життя і що на нього впливає? Це неусвідомлений план, який ми пишемо, починаючи з раннього дитинства чи шаблон, якого ми дотримуємося, йдучи по життю і який призводить до розплати або перемоги.
Сліпо керуючись рішеннями, які захищали нас в дитинстві - в дорослому житті можуть привести у глухий кут. Часто ми не можемо зробити вибір, визначити напрямок і просунутися у вирішенні завдання.

Коли: о 19.00
Де: Dialog hub, вул. Володимирська, 43
Вхід вільний, реєстрація 

Психосоматика. Репродуктивна сфера

За даними Міністерства охорони здоров’я України рівень безпліддя досягає 20%. Тобто кожна п'ята з 15 мільйонів пар в Україні не можуть завагітніти природним шляхом, а ефективність лікування цієї патології недостатня. 
На лекції розкажуть, що таке безпліддя, що таке домінанта материнства і як вона формується протягом життя, чи впливає психологічний стан жінки на настання вагітності, що потрібно знати, щоб не втратити час.

Коли: о 19.00
Де: ЦеХАБ Київ, вул. Хрещатик, 29
Участь за благодійним внеском - 100 грн. Реєстрація 

ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ.

Усвідомлене харчування

Ця лекція буде корисною для тих, хто вже давно розмірковував відмовитися від їжі тваринного походження; для тих, хто вже відмовився від м‘яса, але обдумує перейти на веганство чи навіть сироїдство; для тих, кому просто цікавий досвід практиків та дієтологів; усім, хто хоче надовго зберегти молодість свого тіла. 

Коли: о 19.00
Де: Dialog hub, вул. Володимирська, 43
Вхід вільний, реєстрація

ВЕЧІР В ТЕАТРІ.

Що потрібно холостяку

Що таке любов!? Чи завжди ми усвідомлюємо наскільки сильно любимо людину, або тільки втративши починаємо це розуміти? Невже щоб впевнитись, що твоя любов справжня потрібно покинути її, та спробувати інших? Легко не буває ніколи, та ми замість того, щоб здолати усі негаразди разом та навчитись любити, вирішуємо що легше все обірвати, та почати шукатись «десь там»… «когось там…».
Чи зможуть герої вистави «Що потрібно холостяку» вчасно зрозуміти наскільки сильно потрібні одне одному? А якщо ні? То кому ж тоді залишиться… кіт?!
Весела, іронічна історія про перший складний період життя молодого подружжя, та їх чорного кота. Вистава сповнена пристрасними латиноамериканськими танцями, неочікуваними сюрпризами, сонетами Шекспіра… та душевними піснями Кузьми Скрябіна.

Коли: о 19.00
Де: Театр на Михайлівській, вул. Михайлівська, 24ж
Вартість квитків: 250 грн.

Дім божевільних

До свого племінника Чічілло, невдахи-студента медуніверситету, який заради гри в карти покинув навчання, приїздить мільйонер Феліче Шашамока з Роккасєка. Племіш для того, щоб розрахуватися з боргами вдається до брехні: своєму заможному дядечку він видає бажане за дійсне, що мовля, диплом лікаря - психіатра у нього в кишені, а в Неаполі він відкрив психіатричну лікарню і з успіхом лікує пацієнтів. Дядечко щедро фінансує свого родича. За лікарню Чічілло видає дешевий хостел в якому мешкають оригінальні персонажі: тричі контужений майор-пехотинець, невизнаний скрипаль, актор-аматор, мама-одиначка... І саме зараз настає час, коли небіж має продемонструвати свої успіхи та відзвітувати за надані дядьком дотації. І тут почалося..!

Коли: о 19.00
Де: Театр Актор, вул. Велика Житомирська, 40
Вартість квитків: 80-200 грн.