Голосіївський район став найаварійнішим: проблеми і вирішення

Голосіївський район став найаварійнішим: проблеми і вирішення

Голосіївський район, за підсумками минулого року, став найбільш аварійно-небезпечним районом Києва.

Про це повідомляєЦентр організації дорожнього руху і публікує звіт, який був презентований в Голосіївській районній державній адміністрації.

– Ми здійснили комплексне обстеження стану вулично-дорожньої мережі Голосіївського району, сформували план поточних робіт, короткострокових та середньострокових проєктів розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури, організації дорожнього руху та підвищення його безпеки, – зазначають у Центрі.

Голосіївський район розділили на 16 фокус-зон, визначили проблеми та зміни для кожної.

Наприклад, Васильківська фокус-зона.

Проблема: на Амурській площі утворюються затори, наслідок – менше водіїв виїжджають на вул. Васильківську як альтернативу Голосіївському проспекту.
Вирішення: заборонити лівий поворот з Амурської, збільшити кількість смуг виїзду з Васильківської до чотирьох; збільшити кількість смуг виїзду з Максимовича до трьох, одну з них – на Амурську.

Проблема: вулиця Кейсарова із чотирма смугами руху переходить в Охтирський провулок із двома смугами. Ускладнення руху в місці примикання Охтирського до вул. Максимовича.
Вирішення: односторонній рух Охтирським провулком, виїзд лише праворуч.

Проблема: обмежена оглядовість на перехресті вул. Ломоносова та Смольного провулку, відсутність тротуару, перевищення швидкості, хаотичне паркування.
Вирішення: реконструкція перехрестя Ломоносова / Смольного, облаштування «антикишень» на пішохідних переходах.

Проблема: небезпечні пішохідні переходи на вул. Васильківській – в місцях примикання до Бурмістренка та Жуковського.
Вирішення: перепланування руху Васильківською зі світлофорним регулюванням. Запровадження п’яти звужених смуг руху (три – у напрямку Теремків) та двох смуг для поздовжнього паркування; облаштування «острівців безпеки» на перехрестях, які мають бути регульованими. Запровадження «зеленої хвилі».

Проблема: невпорядковане паркування біля інституту Раку на Ломоносова.
Вирішення: запровадження одностороннього руху по Ломоносова та двох смуг поздовжнього паркування.

Проблема: на ділянці Васильківської довжиною 1,5 км між ст. м Голосіївська та Васильківська немає муніципального транспорту.
Вирішення: побудувати тролейбусну лінію по Васильківській.

У повідомленні йдеться, що над поліпшенням дорожньо-транспортної інфраструктури мають працювати усі комунальні підприємства та структурні підрозділи КМДА. 

У Голосіївській РДА домовилися тісно співпрацювати з активістами, місцевими мешканцями, аби Голосіївський район став безпечнішим і комфортнішим.