«Селферам» приготуватися: у Києві розцвітають азалії

«Селферам» приготуватися: у Києві розцвітають азалії

 У Ботанічному саду імені Гришка починає цвісти одна з найгарніших колекцій - азалії і камелії.  Зараз на кущах розкриваються поодинокі бутони, а уже через тиждень-другий оранжерея перетвориться на рай для любителів селфі.

– Масове цвітіння азалій ще попереду, коли квітуючі кущі зіллються у суцільний барвистий серпанок. Але, погодьтеся, друзі, що саме очікування дива, коли Ви спостерігатимете, як упродовж декількох тижнів на Ваших очах один за одним у різних частинах оранжерейної зали обливатимуться квітками все нові кущі, варте того, щоб у прохолодні  дні провести вихідні в теплих оранжереях, – зазначають у Ботсаду.

Основу колекції вересових складають сорти рододендрона індійського (у садівничій літературі загальноприйнятим є термін азалія індійська), аналогів якої немає в інших ботанічних садах України.

У колекції збереглися рослини 25 старих німецьких сортів селекції 20 – 30 років минулого століття («Professor Walters», «Paul Schaeme», «Adventsglocken», «Concinna», «Apollo», «Celestina»), з яких, власне кажучи, розпочалась історія створення колекції відділу тропічних рослин, а також 29 сортів та гібридів, що були створені в Центральному ботанічному саду в 60-70-их роках С.М. Приходько.

Нагадаємо, що до оранжерейного комплексу вхід платний.