Річка Либідь утворила нове озеро в Києві

Річка Либідь утворила нове озеро в Києві

Кияни запропонували владі столиці створити парк на місці колишнього трамвайного депо на розі вулиць Антоновича та Ділової.

Відповідна пропозиція зареєстрована на сайті петицій КМДА.

Як пояснює автор петиції Олександр Мельник, нині на місці трамвайного депо знаходиться покинутий та затоплений підземними водами, котлован, який залишився після невдалого початку будівництва житлового комплексу. 

Навколо котловану, який, вочевидь, заповнили води річки Либідь, що протікає поруч, виросли дерева й кущі, що зробило рукотворну водойму подібною до лісового озера.

Потребу в благоустрої водойми та її берегів і створенні парку в щільно забудованому районі автор у петиції обґрунтував так: «Важливість появи нового парку полягає в поліпшенні туристичної привабливості міста, створенні нових місць для відпочинку, приведення території у належний санітарно-гігієнічний стан та озелененні міста. Актуальності додає наявність поряд декількох шкіл ( № 112, 44, 78, 92, 32, дмш № 10), Національного університету фізичного виховання і спорту України, Київського національного лінгвістичного університету, установ на кшталт Пенсійного фонду України, спортивних споруд, а саме НСК «Олімпійський», наявність поряд кінотеатру, швидкий розвиток житлового фонду а саме ЖК «Chicago central house», ЖК «New York Concept House», ЖК «Tetris Hall», та багато інших установ».

Петицію охоче підтримали кияни.