Рух транспорту біля Ocean Plaza відновлено

Рух транспорту біля Ocean Plaza відновлено

Рух вулицею Антоновича відновлено, дорогу відремонтовано. Комунальники встелили 2 шари покриття, використовуючи високоякісний полімерасфальтобетон.

Про це повідомили у КК «Київавтодор».

– На місці пошкодження тепломережі працювали фахівці КП ШЕУ Голосіївського району. Одразу ж після заміни тепломагістралі розпочали відновлення покриття проїжджої частини: влаштували піщано-щебеневу подушку і розпочали асфальтування, – повідомив генеральний директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв.

Нагадаємо, робота з ліквідації пориву тепломережі не зупинялася ні на хвилину. Три бригади «Київтеплоенерго» працювали в цілодобовому режимі.

Було здійснено розриття місця пошкодження, демонтаж пошкодженого трубопроводу, виконано роботи з гідроізоляції та укрупнення вузлів трубопроводів, замінено усю ділянку пошкодженого трубопроводу довжиною 23 м на проїжджій частині.

КК «Київавтодор» залучила до робіт 18 одиниць техніки та 23 робітника. 

До слова триває ремонт у районі проїзду до гіпермаркету Ашан.

Аварія трапилася ввечері 13 січня, в Голосіївському районі на вул. Антоновича, 176. Гаряча вода затопила вулицю, підмила асфальт та заблокувала маршрутне таксі.

Трубопровід діаметром 1000 мм було прокладено у 1987 році. Він обслуговує близько 3 тис. будівель. Відразу ж після виявлення пошкодження клієнтів було перепідключено до іншого теплоджерела – СТ-1. Станом на 9:00 завершили заповнення системи теплоносієм та переключення клієнтів на постійне джерело живлення ТЕЦ-5.