Кияни можуть відвідати Мистецький Арсенал безкоштовно

Кияни можуть відвідати Мистецький Арсенал безкоштовно

16 січня у Мистецькому арсеналі – День вільного відвідування. Це останній тиждень роботи виставок «Параска Плитка-Горицвіт. Подолання гравітації» та «СПЕЦВАНТАЖ! Історії повернення українських культурних цінностей».

Будуть говорити про Мистецький арсенал як історико-архітектурну пам’ятку, дізнаємося більше про життя та творчість гуцульської мисткині Параски Плитки–Горицвіт і поринемо у проблеми повернення культурного надбання на виставці «Спецвантаж!»

Програма дня:

12:00 – Екскурсія виставкою «Параска Плитка-Горицвіт. Подолання гравітації».
13:00 – Мистецька гра «Приховані значення» виставкою «СПЕЦВАНТАЖ! Історії повернення українських культурних цінностей», де учасники опиняться в ролі дослідників картини «Таємний виїзд Івана Грозного перед опричниною».
14:00 – Екскурсія виставкою «СПЕЦВАНТАЖ! Історії повернення українських культурних цінностей».
15:00 – Екскурсія виставкою «Параска Плитка-Горицвіт. Подолання гравітації».
19:00 – Мистецька гра «Приховані значення», де учасники опиняться в ролі дослідників картини «Таємний виїзд Івана Грозного перед опричниною».
18:00 – Екскурсія жестовою мовою виставкою «Параска Плитка-Горицвіт. Подолання гравітації». Реєстрація: https://cutt.ly/erxtarr.

Коли: 11:00 – 20:00.
Де: Мистецький арсенал, вул. Лаврська, 12.
Вхід вільний.

«Параска Плитка-Горицвіт. Подолання гравітації» – це історія про власний всесвіт гуцульської мисткині Параски Плитки-Горицвіт. Фотографії, книжки, малюнки, графічні твори, скульптури й витинанки показують багатогранність творчої спадщини Параски Плитки-Горицвіт, а медіа-інсталяції та VR відтворюють побут, в якому жила і творила мисткиня.

«СПЕЦВАНТАЖ! Історії повернення українських культурних цінностей» – проєкт присвячено поверненню в Україну картини «Таємний виїзд Івана Грозного перед опричниною» Михайла Паніна, а також усім, хто долучився і долучається нині до повернення культурних цінностей в Україну.

Виставки тривають до 19 січня 2020 року.