У Києві продовжили дію популярного медичного проєкту: адреси

У Києві продовжили дію популярного медичного проєкту: адреси

У 2020 році у Києві продовжили роботу проєкту «Лікар у Вашому домі». За минулий тиждень, із 6 до 10 січня, здійснено 687 обстежень.

Про це поінформували у Департаменті охорони здоров’я.

– За результатами обстежень у 460 киян виявлено надмірну вагу, у 295 – підвищений артеріальний тиск, у 142 – високий рівень цукру крові, у 219 – високий рівень холестерину, – зазначили у пресслужбі.

Нагадаємо, що такі медичні обстеження у рамках проєкту кожен охочий може безкоштовно у наметах із написом «Лікар у Вашому домі» в усіх районах столиці. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.

Окрім того, минулого тижня здійснено 50 виїздів мультидисциплінарних бригад, до складу яких входять лікар і медсестра первинної ланки, вузькопрофільні спеціалісти. Такі бригади виїжджають до соціально незахищених сімей або до киян, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу.