Могло бути більше: чотири вантажівки не пустили до столиці

Могло бути більше: чотири вантажівки не пустили до столиці

За тиждень із 6 до 12 січня п’ять вагових комплексів на під’їздах до Києва зважили 24 вантажівки.

Про це повідомили у КП «Центр організації дорожнього руху». 

– Виявили чотири порушення допустимої норми навантаження. Наші співробітники цілодобово чергували в пунктах зважування, забезпечивши їхню безперебійну роботу. Однак ми не маємо права самостійно перевіряти автівки та накладати штраф, якщо є порушення. Це повноваження Укртрансбезпеки, – наголошують у Центрі.

Працівники комунального підприємства нарікають, що, наприклад, минулого тижня співробітники Укртрансбезпеки пропрацювали на вагових комплексах лише 4 години 55 хвилин.

При цьому були присутні лише в двох пунктах – на Столичному шосе та на перехресті Кільцевої / Григоровича-Барського. Вагові комплекси на трасах Київ-Чоп, Київ-Одеса та в селі Проліски стояли без роботи. І така ситуація з перевірками вантажівок типова для столиці.

До слова, як повідомили в Державному агентстві автомобільних доріг України, обладнання майданчиків системи WIM на під’їздах до Києва. 

На дорозі Р-03 встановлена опорна конструкція майданчика WIM4. На ній у подальшому будуть змонтовані камери відеонагляду та сканери, необхідні для роботи системи зважування в русі.

Нагадаємо, на початку осені 2019 року були запущені в роботу майданчики WIM1 та WIM2 на Житомирській трасі, а наприкінці осені ще майданчик WiM3 на Харківській трасі та WiM6 на Ковельській. Всього в рамках пілотного проєкту із запуску системи зважування в русі буде споруджено 6 майданчиків на 5 ключових в'їздах до міста Києва.