У парку Рильського буде новий спортивний майданчик

У парку Рильського буде новий спортивний майданчик

Київська влада активно запрошує меценатів до спільної участі на благо міста. Особливо, коли це стосується облаштування парків та скверів. Зокрема, КП «Київський центр розвитку міського середовища» підтримало ініціативу Федерації функціонального багатоборства щодо модернізації спортивного майданчику у Голосіївському парку ім. М. Рильського. Про це повідомив директор підприємства Денис Півнев.

На кошти інвесторів спорудять спортивні тренажери, майданчик  для тренування людей з  особливими потребами, а також контейнери для зберігання спортивного обладнання.

Цей проект є повністю соціальним, зайняття спортом у парку будуть безкоштовними.

У Київській міській державній адміністрації нагадують, що у липні відбулось громадське обговорення концепції розвитку парку імені М. Рильського, ініційоване Департаментом містобудування та архітектури і КП «Київський центр розвитку міського середовища». Крім того, влітку відбулось дослідження думки киян щодо розвитку і таких парків, як «Відрадний», «Березовий гай», «Сирецький», «Партизанської Слави», «Солом’янський ландшафтний лісопарк», «Орлятко», ДШК.