У столичному парку «Відрадний» відновлять екосистему за 2 роки після ремонту

У столичному парку «Відрадний» відновлять екосистему за 2 роки після ремонту

У парку «Відрадний» розчищають озеро. Про те, на якому етапі благоустрій водойми обговорювали під час робочої наради активісти, представники районної влади та проєктанти.

– Було роз’яснено порядок завершального етапу робіт у 2020 році. Так, по завершенню замивання бетонних та пластикових шпунтів, буде розчищено акваторію до проектної відмітки, передбачено улаштування зворотних фільтрів у пазухах шпунтів та протифільтраційної геомембрани, навантаження геомембрани піщаним баластом. Після вже будуть демонтовані тимчасові перемички, з’їзд / виїзд на територію акваторії та благоустрій території, – зазначили у Солом’янській РДА.

Як зазначає керівник проєктної організації, вже за 2 роки після завершення ремонтних робіт буде відновлена екосистема водойми.

В обговоренні взяли участь представники КО «Київзеленбуд», Управління екології та природних ресурсів КМДА, КП УЗН Солом’янського району, проєктної організації ТОВ «Ріальто», підрядника 2018-2019 рр. ТОВ «Будмонтажсервіс».

Нагадаємо, наприкінці жовтня минулого року активісти виселили з озера майже три десятки черепах. Плазунів перемістили в інші водойми столиці та області.