Нелегальні автозаправки прибрали у Києві

Нелегальні автозаправки прибрали у Києві

Київ продовжує демонтаж незаконних автозаправних станцій.

Вчора, 9 січня, демонтували станції на вулиці Електриків, 14, а також на вулиці Харченка, 55. Загалом за останні три роки у столиці демонтували понад 300 об’єктів, що становили значну небезпеку життю та здоров’ю людей. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

– Ми системно проводимо демонтаж автозаправних станцій, що працюють без дозвільних документів, не сплачують податків, розміщені в безпосередній близькості до житлових будинків та об’єктів соціальної інфраструктури, не дотримуються умов безпечної та надійної роботи. Попереджаємо всіх власників таких нелегальних станцій: необхідно негайно демонтувати їх добровільно, оскільки ми змушені будемо це зробити примусово зусиллями Департаменту міського благоустрою та рятувальників, – сказав Петро Пантелеєв.

Зазначимо, що прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив про наміри демонтувати усі нелегальні АЗС. Раніше, у квітні 2017 року, мер Києва Віталій Кличко, а також керівництво і члени «Нафтогазової Асоціації України», підписали меморандум про співпрацю у сфері усунення факторів небезпеки для життя, здоров’я, майна киян і гостей Києва, які створюються через діяльність нелегальних пунктів продажу скрапленого газу і дизельного пального, що розміщені у столиці.