Навігатор на 9-те січня: куди піти у Києві

Навігатор на 9-те січня: куди піти у Києві

Вже четвер, і ми підготували цікаву програму на вечір. На вас чекає лекція про смертні гріхи і грішників у мистецтві, українські вечорниці на сцені, камерний перегляд славнозвісних «Паразитів»​ мовою оригіналу, концерт старовинної духовної музики від Хореї Козацької, презентація книги про історію і лінгвістику та багато іншого. 

ВЕЧІР ІЗ МИСТЕЦТВОМ

Після Святок і Різдва

7 смертних гріхів і 7 великих грішників у мистецтві – про це буде розповідати Ірина Сігітова під час напівжартівливої ​​різдвяної лекції.

Коли: о 18:00.
Де: Дім «Майстер Клас», вул. Богдана Хмельницького, 57-б.
Вхід вільний.

ВЕЧІР АКТУАЛЬНИЙ

«На тому боці» презентація проєкту стрічки

Презентація проєкту стрічки «На тому боці» та зустріч із творчою командою. Це психологічна драма, події якої відбуваються в наші дні під час війни. Через сюжет автор досліджує причину і наслідки виникнення ненависті в суспільстві. Те, що відбувається з героями фільму в невеличкому місті, стає глобальною метафорою сучасного стану суспільства.
Презентація відбудеться в межах «Звітного проєкту» УКФ, який проводить Український культурний фонд спільно із Центром Сучасного Мистецтва М17. Виставкова частина проєкту показує зріз ідей, що були реалізовані завдяки УКФ у 2019 році.

Коли: о 18:00.
Де: M17 Contemporary Art Center, вул. Антоновича, 102-104.
Вхід вільний.

ВЕЧІР У ТЕАТРІ

Українські вечорниці

Справжні українські вечорниці – це завжди весело та колоритно! За давньою традицією, вільний від роботи час молодь проводила з іграми та забавами, жартами, веселощами та пустощами, а ще з ворожінням. Все це дійство щедро приправлене піснями, танцями та живою музикою. У виставі «Берегині» використано фольклорні мотиви Наддніпрянської України, які зібрані під час багаторічних дослідницьких експедицій.

Коли: о 19:00.
Де: Київський академічний театр Українського фольклору «Берегиня», вулиця Івана Миколайчука, 3.
Вартість квитка: 180 грн. 

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ

Ансамбль «Хорея Козацька». «Ангели, знижайтеся!»

Справжнім подарунком для душі і серця стане програма концерту, де звучатиме старовинна духовна музика. А саме – церковні гімни-монодії до Різдва Христового, різдвяні канти із Почаївського Богогласника 1790-1791 років.
Подорожувати в часі можна й разом із «Хореєю Козацькою» та його лідером, кобзарем, бандуристом Тарасом Компаніченком. Артисти грають на унікальних старовинних інструментах, які рідко де можна побачити й почути – середньовічна і ренесансна лютня, дуда, шалмей, фідель, колісна ліра та інші.

Коли: о 19:00.
Де: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2.
Вартість квитка: 170 – 340 грн.

ВЕЧІР ПСИХОЛОГІЧНИЙ

Карл Густав Юнг Аналітична психологія

Обговорюватимуть книгу Юнга, яка стосується двох тем. Перша стосується понять щодо структури несвідомого і його зміст; друга містить методи в дослідженні змісту несвідомого. Друга тема складається з трьох частин: методу словесних асоціацій, тлумачення сновидінь і методу активної уяви.

Коли: о 19:00.
Де: Plato's Cave Верхній Вал, 22, нижній поверх кафе «Волконський».
Вартість квитка: 200 грн.

ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ

Презентація книги «Мова моя – друг мій?»

На вас чекає ядерна суміш історії та лінгвістики, приправлена ​​хорошим гумором, при цьому складні теми будуть подані максимально доступно і зрозуміло. Засвоєння мови дітьми, лінгвокриміналістика, походження виразів і окремих слів, жестові мови та сленг геїв. Про все це та багато іншого в книзі Рустама Гаджиєва.

Коли: о 19:00.
Де: Буква, вул. Хмельницького, 3-б.
Вхід вільний.

ВЕЧІР У КІНО

Улюблене з 2019 / Favorites 2019

У КІНО42 – тиждень улюблених фільмів 2019 року. Те, про що розповідали друзі, але ви не встигли подивитися у прокаті, можна переглянути у нас мовою оригіналу з українськими субтитрами.
Покажуть володаря «Золотої пальмової гілки» та «Золотого глобусу» – південнокорейську картину «Паразити». Хлопчина на ім’я Кі Ву виріс у бідній родині. Єдиний стабільний заробіток сімейства – збирати картонні коробки від піци. Якось, дізнавшись про вакансію репетитора з англійської для дитини із заможної родини, Кі Ву вирішує підробити документи про освіту. Не підозрюючи про шахрайство, багатії приймають хлопця на роботу. Тепер фінансове становище родини значно покращилося. Проте зупинятися на досягнутому кмітливий Кі Ву не збирається.

Коли: о 21:15.
Де: KINO42, вул. Костянтинівська, 11.
Вартість квитка: 120 грн.