Київ представить свої проекти на міжнародній виставці нерухомості у Франції

Київ представить свої проекти на міжнародній виставці нерухомості у Франції

Київ представить свої проекти на міжнародній виставці нерухомості «МІРІМ-2020». Відповідне розпорядження підписав голова КМДА Віталій Кличко.

- З метою формування позитивного інвестиційного іміджу міста Києва за кордоном, залучення додаткових іноземних інвестицій у сферу нерухомості … Київ візьме участь у Міжнародній виставці нерухомості МІРІМ-2020 у місті Канни (Франція), - йдеться у розпорядженні.

Відповідальним за належну підготовку до виставки визначено Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Серед іншого, він має в установленому законодавством порядку провести процедуру закупівлі необхідних для участі послуг, укласти договір щодо їх надання та здійснити попередню оплату за оренду виставкової площі та приміщення для проведення конференції.

Як відомо, міжнародна виставка комерційної нерухомості MIPIM є однією із найбільших у світі.

Цьогоріч вона відбудеться з 10 по 13 березня.

Перша виставка відбулася 1990 року. Зараз це ключова подія у сфері нерухомості, яка збирає  усіх серйозних учасників сектора - від розробників концепції розвитку території - до інвесторів і кінцевих користувачів.

Так  30-а міжнародна виставка нерухомості MIPIM 2019 зібрала 26800 гравців з усіх секторів міжнародної індустрії нерухомості з більш ніж 5400 інвесторами, 560 політичними лідерами з більш ніж 100 країн.