Навігатор на 3-тє січня: куди піти у Києві

Навігатор на 3-тє січня: куди піти у Києві

Завершується найкоротший робочий тиждень, і ми знову пропонуємо вам святкову програму: мюзикл та шоу на льоду, різдвяні концерти, зимові історії в кіно та багато іншого. 

Disney On Ice представляє «Крижане серце»

Під час шоу Disney On Ice «Крижане серце» ви потрапите до фантастичної зимової країни чудес, яку буде відтворено на льоду з найдивовижніших фантазій Діснею, побачите та
переживете улюблену оскароносну історію наживо у самому серці Києва.
Магія «Крижаного серця», під музику улюблених хітів, враховуючи відому на весь світ «Let it Go», перенесе глядачів шоу у світ зимового королівства Еренделл. Тут разом із принцесами Ельзою та Анною, веселим сніговиком Олафом, Крістофом, його вірним оленем Свеном і містичними тролями вони переживуть чимало пригод, відкривши наприкінці них секрет найбільшої магічної сили – кохання.

Коли: о 10:30, 14:30, 18:00.
Де: Палац Спорту, Спортивна площа, 1.
Вартість квитка: від 500 грн.

Різдвяні емоції / Штраус. Кальман. Леонтович

На концерті звучатимуть твори Йоганна Штрауса, Імре Кальмана, а також легендарний «Щедрик» Миколи Леонтовича та інші різдвяні мелодії у джазовій обробці, аранжування яких здійснив відомий саксофоніст Юрій Василевич.

Коли: о 19:00.
Де: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2.
Вартість квитка: 70 – 350 грн.

«Арабська ніч»: Мюзикл наживо у кінотеатрі «Братислава»

Мюзикл розкаже відому всім історію бідного хлопчини Аладдіна, який одного разу насмілився покохати саму принцесу – красуню Жасмін. Але чи існують перепони, які не могла б здолати справжня любов? Тим паче коли на допомогу приходить чарівний Джин.
На глядачів чекає справжнє шоу з надзвичайною хореографією, чудовим вокалом, карколомними трюками та вражаючими спецефектами.

Коли: о 19:00.
Де: АРТ Братислава Культурний центр, вулиця Олександра Архипенка, 5.
Вартість квитка: 150 – 300 грн.

Олександр Парніс. У пошуках людини з Бордо

Зустріч із відомим літературознавцем, членом міжнародного ПЕН-центра, Олександром Парнісом. Він розповість про свої літературні штудії останніх років. Основиною оголошення, яке Олександр незабаром представить у Парижі, лежить детективне оповідання про пошуки «людини з Бордо». Також ми дізнаємося, що пов'язує письменників Івана Буніна та Велимира Хлєбнікова з представниками європейського модернізму Джеймсом Джойсом та Семюелем Бекетом. Після літературної програми ви зможете задати питання та поспілкуватись з гостем за келихом вина.

Коли: о 19:00.
Де: Літературно-меморіальний музей Михайла Булгакова, Андріївський узвіз, 13.
Вартість квитка: 50 грн.

Альманах «З наступаючим»: зустріч із авторами

Показ за участі творчих груп фільмів. Це чотири різних історії, які відбуваються в зимові свята. Про любов, про сім’ю, про життєві випробування.

Коли: о 19:10.
Де: кінотеатр «Ліра», вул. Вел. Житомирська, 40.
Вартість квитка: 50 грн.

ДИЧКА святковий квартирник

Концерт гурту «ДИЧКА» з двох відділень:
1 відділення – пісні які ніколи не виконувалися на концертах.
2 відділення – хіти.
Виступ буде супроводжуватись історіями з історії гурту. Підчас виступу виконавці з задоволенням будуть відповідати на ваші запитання.

Коли: о 20:00.
Де: Х.Л.А.М., вул. Межигірська, 23/22.
Вхід – добровільні внески.