Зменшення м’яса у раціоні: Супрун прояснила причини

Зменшення м’яса у раціоні: Супрун прояснила причини

М’ясо – дуже важлива складова нашого раціону, тому що містить усі необхідні речовини, які неможливо отримати з рослинних продуктів. На цьому акцентує увагу колишня в. о. охорони здоров'я України Уляна Супрун у мережі Facebook.

-Якщо коротко, до цього зводяться переважно усі дискусії між м’ясоїдами та людьми, які споживають виключно продукти рослинного походження. Ми пропонуємо ставитися до цього питання більш зважено, та знайти спосіб харчування, який найбільш корисний саме для вашого здоров’я- зазначає Супрун.

  • Чому науковці закликають зменшити споживання м’яса та продуктів тваринного походження

На використання землі для вирощування харчових продуктів та лісового господарства припадає близько чверті світових викидів парникових газів.

Продукти тваринного походження, особливо виробництво червоного м'яса (яловичини, баранини), має відносно високий карбоновий слід, тобто більш згубний вплив на довкілля у порівнянні з виробництвом інших продуктів.

-Наприклад, на грам яловичого білка потрібно у 20 разів більше землі, ніж для вирощування бобових культур аналогічної поживності. Але кількість парникових викидів від виробництва м’яса більша у понад 20 разів, якщо порівнювати з вирощуванням бобових. Курка та свинина є більш економічними ресурсами, ніж яловичина, але все ж потребують втричі більше землі та виділяють втричі більше викидів парникових газів, ніж, приміром, квасоля- розповідає Супрун.

Тип харчування, коли раціон людини в основному базується на рослинній їжі та інколи тваринній, отримав назву вегетаріанство.

Він базується на таких принципах:

  • Їсти переважно фрукти, овочі, бобові та цільні зерна.
  • Зосередитися більше на отриманні протеїну рослинного походження, а не тваринного.
  • Лише час від часу включати в раціон м’ясо, рибу та інші продукти тваринного походження. Також важливо надавати перевагу органічному м’ясу. Таке м’ясо коштує дорожче, але за умови його споживання не щодня — є значно корисніше, безпечніше для довкілля, та прийнятно для бюджету.
  • Не споживати процесовані продукти, обмежити споживання доданих цукрів та солодощів.

-В Україні споживання м’яса — культурна традиція, і для багатьох українців м’ясні страви є частиною щоденного раціону, для декого навіть кілька разів на день. Можливо, зменшення споживання продуктів тваринного походження, особливо червоного м’яса, — це те, чого вам бракувало, аби почуватися здоровіше- підсумовує Супрун.