Рух Шулявським мостом відкрито: у лютому знесуть цех старого заводу

Рух Шулявським мостом відкрито: у лютому знесуть цех старого заводу

Як і обіцяв мер столиці Віталій Кличко, рух транспорту Шулявським шляхопроводом відкрито о 13 годині 28 грудня.

Мер проїхався мостом першим – на квадроциклі та в костюмі Діда Мороза. За ним рушив весь потік транспорту – автомобілі, автобуси, які поки що продовжують замінювати тролейбуси 27 та 30 маршрутів, і, звичайно ж, маршрутки. Поки що рух транспорту відкрито трьома смугами. Шулявський шляхопровід став ширшим, тут додали смугу для авто. Роботи над влаштуванням покриття пішохідних проходів ще продовжаться. Проте на шляхопроводі встановлено нове енергоощадне освітлення, і їздити тут поночі буде комфортно.

– Радий вітати киян з прийдешніми святами! І ось маленький подарунок до Новорічних свят – повністю новий міст. Зараз набагато легше буде пересуватися проспектом Перемоги і Шулявським шляхопроводом. Ми продовжимо будівництво. Влітку запустимо в роботу всі з’їзди, –сказав Віталій Кличко. – При будівництві використали й новітні домкрати, й сучасний асфальтполімеробетон. У наступному році ми також відкриємо автомобільне сполучення між правим та лівим берегом новим Подільсько-Воскресенським мостовим переходом. Ми беремо зобов’язання і завжди їх виконуємо.

Як повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, на Шулявському шляхопроводі продовжаться роботи з будівництва ще одного з’їзду, який розміститься на місці цеху № 5 заводу «Більшовик», рішення про викуп якого для суспільних потреб прийняла Київрада.

– У нас є сподівання, що наприкінці лютого ми почнемо зносити цей цех, –пояснив Микола Поворозник. – А до кінця літа 2020 року повністю завершимо всі роботи на Шулявській розв’язці. Міст зроблений повністю за новими технологіями. Він став легшим завдяки застосуванню металу в прогонових спорудах, замість залізобетону. До речі, за такою ж технологією з використанням металу ми пропонуємо ремонтувати міст Патона. Це набагато витриваліші конструкції, ніж залізобетонні. На початку січня ми встановлюватимемо контактну мережу для відновлення руху тролейбусів.

Дивіться фото з Шулявки тут.