Ліки від війни: як у Києві реабілітують воїнів АТО

Ліки від війни: як у Києві реабілітують воїнів АТО

У столиці створять новий реабілітаційний центр для учасників бойових дій, які воювали на сході України.

Приміщення для «атошників» мають виділити на вулиці Шота Руставелі. Таке рішення ухвалили на засіданні комісії Київради з питань власності.

Члени профільної комісії підтримали ініціативу народного депутата Іллі Киви, який очолює Всеукраїнський союз ветеранів АТО.

— Я, як учасних бойових дій, працюю над цією проблемою багато років. Ветеранам АТО необхідно отримати приміщення, де працюватимуть психологи, діятиме спеціалізований спортзал для «ампутантів». Колишні воїни потребують уваги і допомоги, — сказав народний депутат Ілля Кива.

Остаточне рішення має ухвалювати Київрада, яка збереться на сесію в наступному році.