У лісах під Києвом розпочали полювання на вандалів

У лісах під Києвом розпочали полювання на вандалів

У лісах під Києвом посилили охорону ялинок. КО «Київзеленбуд» уже розпочало кампанію з попередження самовільних порубок ялинок у передноворічний період 2020 року. У міських лісах патрулювання проводять лісники, які «зіпсують» вандалам свято, викликавши поліцію.

На території районних комунальних підприємств з утримання зелених насаджень та лісопаркових господарств уже підготовлені 15 спеціальних місць для збору новорічних ялинок, які будуть подрібнені на тріску для подальшого використання у виробничих потребах. Зокрема, отриману тріску планується використовувати для того, щоб мульчувати ґрунт (вкривати для захисту від пересихання) у лунках вічнозелених рослин, що ростуть у зелених господарствах та на території міста.

– Закликаємо киян запланувати не викидати ялинку на смітник, а знайти час і привезти своє новорічне дерево на утилізацію до одного з пунктів прийому, що розташований у кожному районі міста. Для того, щоб усі встигли проявити свою екологічну свідомість, пункти прийому розпочнуть свою роботу вже із 2 січня 2019 року, – сказав начальник управління екології КМДА додав Андрій Мальований.

У місті ялинки оброблені репелентами, тому краще їх не викрадати з парків, бо в приміщенні буде дуже неприємний запах, який зіпсує вам свято!
Минулого року комунальне об’єднання «Київзеленбуд» прийняло на утилізацію понад 5 000 ялинок.