У Києві заборонили масові акції на Алеї Героїв Небесної Сотні та піротехніку

У Києві заборонили масові акції на Алеї Героїв Небесної Сотні та піротехніку

Київрада вчора затвердила порядок організації та проведення недержавних масових громадських заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві.

Напередодні новорічних свят депутати постановили, що у столиці забороняються феєрверки, салюти та інші розважальні заходи і видовища з використанням піротехнічних виробів на період стримування збройної агресії Росії на сході України.

Забороняється проведення масових заходів розважального характеру на Алеї Героїв Небесної Сотні та вулиці Трьохсвятительській у межах Стіни пам’яті загиблих Героїв. А організацію подій біля культових споруд додатково необхідно узгоджувати з представниками релігійних організацій на балансі яких вони перебувають.

Крім того, тепер заявку на проведення масового заходу необхідно подавати не пізніше ніж за 15 робочих днів до запланованої дати. Якщо для організації заходу потрібне перекриття доріг та зміна руху громадського транспорту, наприклад, для проведення спортивних подій, – то заявку необхідно подати за 45 робочих днів. Вона має містити дані про організатора та сам захід (форма, мета, місце проведення або маршрут, дата та час початку і закінчення). Також обов’язково вказувати організаційні питання забезпечення події.