Доступні ліки для "сердечників"

Доступні ліки для "сердечників"

Уже сьогодні в аптеках КП «Фармація» кияни, які потребують соціального захисту і мають серцево-судинні захворювання, можуть придбати за карткою киянина ліки за доступними цінами. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час презентації соціального проекту «Допоможемо хворим на гіпертонію», запровадженого в аптеках КП «Фармація».

- Ми зараз знаходимося в аптеці КП «Фармація». Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, ми, руйнуючи корупційні схеми, знаходимо кошти для підтримки соціально незахищених верств населення, щоби надати допомогу киянам, зокрема у сфері охорони здоров'я. Сотні тисяч киян сьогодні страждають на серцево-судинні захворювання, і ми знайшли можливість зробити соціальні ціни на 10 найменувань ліків першої необхідності, знижки на деякі ліки досягають 70%, – зазначив Віталій Кличко.

У першу чергу будуть відпускати за спеціальними цінами 10 найменувань найбільш вживаних лікарських засобів вітчизняних заводів–виробників, зокрема Бісопрол, Каптопрес, Каптоприл. Наприклад, якщо 20 пігулок Бісопролу сьогодні в аптеках Києва в середньому коштує 24,5 грн, то у «Фармації» відтепер за карткою киянина пільговики можуть його придбати за 9,85 грн.

- Здоров'я киян – це пріоритет для нас. Раніше «Фармація» була збитковою. Ми погасили всю заборгованість, підприємство вийшло у прибуток і сьогодні може покривати видатки, пов'язані з соціальним напрямком, – зазначив Віталій Кличко.

У подальшому планується розширити перелік ліків, які кияни пільгових категорій зможуть придбати за спеціальними цінами.