Реконструкція столичного зоопарка продовжується: що буде зроблено

Реконструкція столичного зоопарка продовжується: що буде зроблено

У 2020 році у Київському зоопарку завершать роботи з будівництва приматника на 7 тисяч кв. м. та створять максимально природні умови для утримання тварин, з відкритими просторами та куточками для усамітнення і відпочинку мавп. Про це заявив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

Він також повідомив, що у приміщеннях нової вхідної групи на розі проспекту Перемоги та вулиці Зоологічної буде встановлене сучасне інженерне обладнання. Також поблизу входу розмістяться заклади харчування та океанаріум.

Нині у Київському зоопарку вже облаштовані три озера з сучасною кількарівневою системою очищення – декоративне з «садом каменів», коропове з альтанкою в японському стилі та пеліканове озеро з будівлею для зимування птахів. Завершуються роботи в універсальному вольєрі неподалік входу. Проведена реконструкція амфітеатру. Також проводяться інтенсивні роботи з будівництва нової вхідної групи. 

За словами Вячеслава Непопа, у  2020 році розпочнуться роботи з третьої черги реконструкції зоопарку. Вони передбачають облаштування господарської та наукової частин, будівництва паркінгу та другої вхідної групи в зоопарк з боку вулиці Зоологічної.

-Реконструкція Київського зоопарку враховує потреби тварин, – зазначив Вячеслав Непоп. – Ми створюємо простір, який не завдає їм зайвого стресу і дає можливість розвиватися в умовах, наближених до природних.