Кінотеатр «Братислава» на Оболоні відремонтують у наступному році

Кінотеатр «Братислава» на Оболоні відремонтують у наступному році

З бюджету столиці на 2020 рік планують виділити майже 85 мільйонів гривень на реконструкцію та підтримку муніципальних кінотеатрів столиці.

Про це «Вечірньому Києву» повідомив депутат Київради Костянтин Богатов.

– Сподіваюся, що з цих коштів приблизно 20 мільйонів виділять на капітальний ремонт кінотеатру «Братислава» що в Оболонському районі міста, - говорить Костянтин Богатов. – Адже ще у цьому році мав відбутися тендер і розпочатися ремонт та утеплення фасадів, покрівлі оболонського центру культури «Братислава», але з тендерами на роботи саме цього колишнього кінотеатру у Департаменту культури та КП «Київкінофільм» не склалося.

Проте, зауважує Богатов, протягом нинішнього року вдалося за волонтерські та його депутатські кошти оновити в колишньому кінотеатрі Братислава (нині це центр культури)  кінозал, в якому, завдяки сцені-трансформеру тепер демонструються кінофільми і театральні вистави.

– Завдяки новій системі управління звуком, світлом та сценою тепер регулярно проводимо спектаклі, часто демонструємо артхаузні кінофільми. Також постійно працює виставковий зал, а на першому поверсі – коворкінг, зал для танцювальних репетицій, кафе. Зробили й нове опалення для приміщень. Тепер у нас в культурному центрі відбудеться безліч подій на новорічні свята. 

Усі анонси подій, фільмів та вистав дивіться на Facebook сторінці «АРТ Братислава».