Столичні пільговики не побачать грошей до січня

Столичні пільговики не побачать грошей до січня

Кошти на пільгових рахунках для оплати комунальних послуг не відображаються з технічних причин, які будуть усунені до січня

Кошти на пільгових рахунках для оплати комунальних послуг в особистому кабінеті «Ощадбанку» не відображаються із технічних причин. Проблема виникла у пільговиків, що отримують допомогу у безготівковій формі, та буде усунена до січня. Про це повідомили у Департаменті соціальної політики КМДА.

- Пільговики не можуть простежити рух коштів своєї пільги через особовий кабінет «Ощадбанку», який був створений автоматично. У січні рух коштів пільги, яка надається у безготівковій формі, буде відображатися, та пільговик зможе отримати розуміння, за який саме вид послуг були перераховані гроші,  - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, із 1 жовтня всі пільгові категорії громадян були переведені на монетизовану форму виплати пільг. Пільгові категорії киян, які мають право на знижку при сплаті за житлово-комунальні послуги і отримують пільги, вже вдруге отримали квитанції зі 100% нарахувань. Постанова дала можливість отримувати пільги у грошовій формі на банківську картку пільговика (за заявою, написаною до 15 жовтня) та у безготівковій формі на особовий рахунок в АТ «Ощадбанк».