У Києві в наступному році продовжать ремонтувати прибудинкові території і стадіон "Старт"

У Києві в наступному році продовжать ремонтувати прибудинкові території і стадіон "Старт"

Стало відомо, в яких обсягах місто ремонтуватиме житловий фонд.

За інформацією першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, яку розповсюдила пресслужба мерії, Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2020 рік заплановані роботи із капітального ремонту житлового фонду.

Зокрема:

  • на асфальтування 745 прибудинкових територій та міжквартальних проїздів,
  • на реконструкцію та капітальний ремонт 445 ліфтів,
  • на облаштування 101 ігрового та спортивного майданчика,
  • на капітальний ремонт теплових мереж та енергоефективні заходи.

Кошти планується спрямувати на капітальний ремонт (модернізацію) індивідуальних теплових пунктів в закладах освіти бюджетної сфери у зв'язку з незадовільним станом, а також на проектування та капітальний ремонт (модернізацію) індивідуальних теплових пунктів (ІТП) в житлових будинках.

Програмою на 2020 рік передбачено збільшення видатків на придбання житла для окремих категорій населення відповідно до законодавства та на капітальні ремонти станцій метрополітену аби  забезпечити вільний доступ маломобільних груп населення,

На капітальний ремонт об’єктів охорони здоров’я передбачено на 2020 рік 697,6 млн грн. Заплановано відремонтувати понад 40 відділень.

У наступному році продовжиться також реконструкція об’єктів Київського зоопарку, фізкультурно-оздоровчого комплексу на вул. Радужній та спортивної споруди зі штучним льодовим покриттям з прибудовою під багатофункціональний спортивний комплекс на вул. Міста Шалетт та спортивного комплексу «Стадіон «Старт» на вул. Шолуденка.