У Києві створять нові парки: на екологію виділили 1,4 млрд гривень

У Києві створять нові парки: на екологію виділили 1,4 млрд гривень

Київрада прийняла бюджет столиці на 2020 рік, згідно з яким місто планує отримати майже 59 млрд гривень надходжень. Найбільше коштів спрямують на освіту, транспорт, дорожнє господарство, охорону здоров’я, ЖКГ та соціальний захист. Не забули депутати і про екологію.

На ці цілі в столичному бюджеті на наступний рік передбачено 1,4 млрд гривень, що на 200 млн гривень більше ніж торік. Про це повідомив голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики Костянтин Яловий.

– Завдяки цьому зможемо провести капітальний ремонт 120 парків та скверів. Плануємо два нових парки: у Деснянському районі між проспектом Маяковського та вулицею Оноре де Бальзака, а також в Оболонському районі, – розповів Костянтин Яловий.

За його словами, нова зона відпочинку з’явиться вздовж Русанівської протоки, де також планується будівництво берегоукріплюючих споруд.

– Отримали кошти на реконструкцію ландшафтного парку і парку «Орлятко» у Солом’янському районі, Наводницького парку у Печерському районі, парку «Нивки» та парку  «Володимирська гірка» у Шевченківському районі, повідомив Костянтин Яловий.  

Крім того, у зонах відпочинку «Березняки», «Молодіжна», «Сонячна» запланували капремонт елементів благоустрою і розчистку водойм.

Додатково отримали кошти на реконструкцію Північно-Дарницького меліоканалу.

– Не забули і про річку Либідь. Проведемо реконструкцію гідротехнічних споруд з відновленням екологічного та санітарно-гігієнічного стану річки, – додав Костянтин Яловий.

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», річку Либідь вирішили оживити.