На Андріївському узвозі евакуюють автомобілі та відновлюють освітлення церкви

На Андріївському узвозі евакуюють автомобілі та відновлюють освітлення церкви

У найкоротші терміни у столиці взялися відновити освітлення на території Андріївської церкви.  

– Національному заповіднику «Софія Київська» необхідно здійснити обстеження електричних мереж, виявити пошкодження та усунути їх аби відновити систему освітлення, а також зробити аналіз відповідності прокладених електричних мереж проєктній документації з залученням фахівців КП «Київміськсвітло», – про це на нараді у Подільській РДА заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський. – Наша мета в найкоротші терміни відновити освітлення на території Андріївської церкви та створити комфортні умови для киян та гостей столиці.

Керівник Подільського району Віктор Смирнов нагадав також, що з 27 листопада у Подільському районі розпочали свою роботу інспектори з паркування, які евакуюють авто, припарковані в заборонених місцях. Це стосується і транспортних засобів на Андріївському узвозі.

– Завдяки інспекторам вдається упорядкувати територію та не робити з неї стоянку автотранспорту. Адже люди приходять на Андріївський узвіз, щоб відпочити та прогулятись улюбленим місцем. Наша мета і надалі створювати комфортні умови для відвідувачів та відстежувати водіїв, котрі порушують правила дорожнього руху, – зазначив очільник району.