У Києві почали годувати великих диких тварин

У Києві почали годувати великих диких тварин

У лісах біля самого Києва, і навіть на його забудованих окраїнах, живе чимало диких тварин, про яких ми згадуємо, коли помічаємо у парках, чи навіть на вулицях. Взимку тварини підходять зовсім близько до житла людей в пошуках їжі.

Днями «Вечірній Київ» писав про лося, який втрапив у місто в Голосієві.

– З настанням холодної та сніжної пори суттєво ускладнюється виживання диких тварин у природі, пояснюють у Дарницькому лісопарковому господарстві. – Важливою умовою їхнього збереження є підгодівля у зимовий період. У зв’язку з цим, КП «Дарницьке лісопаркове господарство» щорічно проводить заходи щодо збереження та відтворення фауни у зимовий період. Підгодівля тваринного світу починається ще з осені, з настанням холодів. Щоб залишившись без їжі, впроголодь звірина не мігрувала з лісу в пошуках корму, працівники підприємства допомагають тваринам пережити тяжкий зимовий період.

У лісах біля столиці лісівники встановлюють спеціальні годівниці для копитних тварин – косуль, оленів, кабанів, лосів. Крім «вегетаріанської їжі» їм обов’язково окремо кладуть друзки кам’яної солі, яка також необхідна тваринам.

Всі фото Дарницького лісопаркового господарства