62-річна киянка стала «Королевою краси»

62-річна киянка стала «Королевою краси»

Мабуть, кожна жінка, хоч раз та й мріяла стати «Королевою краси» і пройтися подіумом.  Більшість конкурсів для молодих дівчат з певними параметрами тіла, але «Краса без меж» ламає цей стереотип. Організатори, соціальна агенція «Виключно звичайні» та журі обирали учасниць за життєвим досягненнями і активною життєвою позицією.

фото Бориса Корпусенка
фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка

У конкурсі взяли участь 14 жінок віком від 25 до 60 років. Основна мета - довести, що жінка у будь-якому віці може бути привабливою. Для того, щоб перемогти учасниці розповідали про себе та мали три виходи  на подіум у вечірніх сукнях, українських костюмах та демонстрували стиль кежуал.

Одяг - це своєрідна мова, що розповідає про жінку, її звички та пріоритети. «Стиль кежуал з'явився в Європі у XX столітті. Він «виключає» формальні, надмірно традиційні і класичні елементи одягу, характеризується «випадковими» поєднаннями гардеробу», - пояснив представник Модельного дому Петро Сорока. Цікаво, що свій образ в стилі кежуал кожна учасниця конкурсу обирала сама.

Другий показ одягу представляв сукні українського дизайнера з Коломиї. Під запальні співи дитячого хору та ансамблю народних інструментів учасниці конкурсу наче пропливали подіумом. «Етнічний одяг розкриває душу української жінки – яскрава квітка, що зігріває все навкруги та рятує своєю чарівністю, - розповіла Ірина, одна із конкурсанток.

Третій показ – презентація вечірнього одягу. Український дизайнер Олена Абрамова поділилася своїми враженнями: «Коли жінка одягає вечірню сукню, високі підбори, прикраси, то вона  перетворюється в спокусницю, що бентежить душу. Цей одяг змінює не тільки ходу, а й внутрішній стан жінки». Учасниці конкурсу представили довгі та короткі сукні, різного кольору та фактури.

В кінці заходу оголосили переможців – усі учасниці отримали номінації та призи від спонсорів. «Королевою краси» стала Тамара Адолина, їй 62 роки.

 «Дівчатка, кажуть, що життя тільки починається після якоїсь там дати. А яка різниця, після якого віку - після 40 чи після 50? Живіть!», - сказала пані Тамара.

Конкурс завершився, але кожна жінка надовго зберігатиме приємні враження та відчуття своєї чарівності та неперевершеності.

Вікторія Бабич-Вепрєва