Дні угорського кіно стартують у столичному кінотеатрі

Дні угорського кіно стартують у столичному кінотеатрі

У рамках фестивалю, організатором якого виступає Посольство Угорщини в України, ви маєте нагоду познайомитися з різножанровими художніми фільмами угорських режисерів.

ПРОГРАМА

6 грудня, п'ятниця 

17:00 – Детективний анімаційний фільм/драма «Пограбування за Фрейдом» (2019, Угорщина, 96 хв., режисер: Мілорад Крстіч).
Кваліфікований психоаналітик Рубен Брандт ефективно лікує закоренілих злочинців, але його самого починають переслідувати нічні кошмари, навіяні відомими картинами. Йому здається, що єдиний спосіб вилікуватися – це викрасти тринадцять шедеврів їз найбільших музеїв світу. Зібравши команду з чотирьох своїх пацієнтів, він приступає до здійснення задуманого. 

7 грудня, субота

13:15 – фільм «Пограбування за Фрейдом».

15:00 – історична драма «Одвічна зима» (2018, Угорщина, 110 хв., режисер: Аттіла Сас).
Фільм-присвята 250 000 депортованим до СРСР угорським громадянам, з яких близько 100 000 так ніколи і не повернулися додому.

17:30 – драма «Койот» (2016, Угорщина, 126 хв., режисер: Марк Коштьаї).
Сучасний вестерн, сирий, безжалісний та жорсткий. Герой фільму – Міші Бічерді, отримує у спадок від діда землю та старий занедбаний будинок. Це втомлений від життя тридцятирічний чоловік, якого все життя подавляли, розчарований у житті і стосунках, він уникає конфліктів з будь-ким...

8 грудня, неділя

15:00 – трилер «Сподіваюся, наступного разу ти помреш» (2018, Угорщина, 98 хв., режисер: Міхай Швехт).
16-ти річна Естер, як і більшість її однокласниць, закохана у викладача англійської мови, який, як не дивно, відповідає їй взаємністю. Ці двоє розпочинають таємні романтичні стосунки за допомогою СМС-листування та відео чатів. Але безодня, яка розділяє реальність та віртуальну дійсність швидко поглинає рожевий світ Естер.

17:00 – кримінальна драма «Монстр із Мартфю» (2016, Угорщина, 122 хв., режисер: Арпад Шопшич).
Угорщина, 1957 рік. Акош Реті зустрічає свою дівчину після роботи, вони сваряться, а через деякий час її тіло знаходять у річці. Реті зізнається у вбивстві і відправляється до в’язниці на 25 років. Та через 7 років після цих подій у маленькому містечку знов трапляється вбивство молодої жінки, яке схоже на перше, як дві краплі води. Від місцевих поліціянтів користі мало, тому до них на допомогу з столиці прибуває молодий та принциповий прокурор.

Де: кінотеатр «Ліра», вул. Вел. Житомирська, 40.
Вартість квитків: 50 грн.