Неадекватний нападник на жінок гуляє у Києві

Неадекватний нападник на жінок гуляє у Києві

Упродовж кількох місяців до Дніпровського управління поліції зверталося кілька місцевих мешканок. Вони розповідали, що на вулиці Ентузіастів невідомий чоловік чіплявся або штовхав їх на землю. Нападника затримали, але суд його відпустив.

Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.

– За фактом хуліганських дій ми розпочали кримінальне провадження, оголосили правопорушнику про підозру, а суд відпустив його під особисте зобов’язання. У подальшому, за рішенням суду, чоловіка направили на проходження психіатричного дослідження, за висновками якого стало відомо, що він не може усвідомлювати свої дії, – розповів начальник Дніпровського управління поліції Олександр Кузьмін.

Зловмисником виявився 38-річний, психічно хворий місцевий мешканець.

Слідчі за погодженням з Київською місцевою прокуратурою № 4 звернулись із клопотанням до суду про застосування до чоловіка примусових заходів медичного характеру, повідомили у столичній поліції.

Після того, як нападник знову збив жінку наприкінці листопада, слідчий Дніпровського управління поліції розпочав кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає до 5 років обмеження волі.