Новорічне місто магії відкриється у столичному парку Шевченка

Новорічне місто магії відкриється у столичному парку Шевченка

15 грудня у центрі міста запрацює ще одна новорічна локація – «Йоль. Країна магії». 

Відвідувачі міста магії Йоль зможуть:
- пройти магічний ритуал на Капищі Сили та приворожити вдачу на Новий рік;
- пройти магічний квест та здобути камінь Сили;
- поворожити на вдачу;
- активно відпочити та розважитися;
- скуштувати магічні напої на вдачу, любов, багатство та здійснення мрій.
- поласувати найсмачнішою ресторанною їжею на нашому фудкорті;
- завітати до приймальні Святого Миколая.


Легенда:
Напередодні новорічних свят, межа між світами зникає, і кожен, хто хоч трохи вірить в диво, зможе побувати в чарівному місті магії Йоль. 
Тут живуть чарівники та чаклунки, які вміють виконувати бажання, зазирати у майбутнє та творити справжні дива.

Локації:

1. Сцена.
Тут вирують сили світла та темряви. Світло вдень заводить хороводи для дітей навколо ялинки, проводить розіграші та роздає подарунки. Темрява вночі влаштовує музичні шабаші від шаманів-діджеїв. Саме тут живе дух міста, він же провідник у зачарований квест.

2. Зачарований квест.
Усе місто Йоль – це лабіринт, повний магічних загадок та випробувань. Виконавши усі завдання чарівників Йоль та розгадавши його загадки, можна стати громадянином міста магії та здобути таємничий артефакт – камінь сили, який виконує найзаповітніші бажання, а також призи від спонсорів.


3. Приймальня Святого Миколая.
Дітлахи можуть написати листа з побажаннями подарунків діду-чарівнику та отримати смачний пряник від ельфів-помічників. Ба навіть змайструвати власний пряниковий будинок. У приймальні кожен дорослий має нагоду пригадати усіх своїх похресників та надіслати їм смачні новорічні листівки-пряники.

4. Капище сили.
Капище сили – це магічна інсталяція кола стихій, у якому кожен бажаючий може пройти ритуал очищення вогнем, зав’язати стрічку на дереві бажань та загадати найзаповітніше бажання на жертовному камені. До свят тут відбуватимуться тематичні ритуали тадійства.

5. Площа розваг.
Таємничі ельфи діляться майстерністю стрільби з лука; Нащадки гномів викують персональну монету удачі; Ворожеї розкриють таємниці магії та навчать ворожити до свят; 
Феї заводитимуть хороводи. Та, звичайно ж, традиційні українські різдвяні ігри! 

6. Дзеркало Йоль.
Льодяне дзеркало Йоль – це безкоштовний каток від партнерів свята, який вже котрий рік тішать киян та гостей міста.

7. Дім Травниці
Українська травниця знає, як за допомогою рослин вилікувати недуг, покращити настрій та причарувати вдачу. Вона приготує: ароматні трав'яні чаї; глінтвейни та настоянки на травах; корисні солодощі, цукерки та печиво. А у домі травниці можна придбати чарівні трави, спести з нею амулет на удачу та приворожити на чайних листях.

8. Дім Шамана.
Шаман чаклує з вогнем, готує м'ясо та овочі на відкритому полум'ї за старовинними рецептами, варить чудо-глінтвейн у казанах та магічний чай масалу з тібетських трав на молоці. Ще він розмовляє з духами і вміє робити захисні амулети. А надвечір проводить магічні ритуали до свят! 

9. Дім Ворожки.
Ворожка охороняє таємницю магії кави та шоколаду!  Вона не тільки варить на вогні ароматний напій з додаванням магічних складових, але й вміє читати його послання.  І, звичайно ж, у домі ворожки можна поласувати надзвичайно смачними тістечками. 

10. Дім Друїда.
Вдома у Друїда величезна колекція настоянок на травах, корінні та ягодах. Він знає рецепти справжнього успіху, а на закуску ще й подає горіхи, сушені фрукти. Так, так, вони також приправлені магією! Друїд обожнює гадати на рунах та проводити ритуали до свят! 

11. Святкова їжа
Традиційні та несподівані кулінарні вуличні експерименти від відомих київських ресторанів та чарівників Йоль втамують усілякий голод. 

Коли: 15 грудня - 20 січня.
Де: парк Шевченка.
Вхід вільний.