У Києві відкрили платформу для українських виробників

У Києві відкрили платформу для українських виробників

У Києві з’явилася ще одна національна торговельна платформа для українських виробників з натуральними продуктами.  По вул. Саксаганського відкрився перший магазин нової торговельної мережі «Сім’я маркетів Villa Milk».

фото Бориса Корпусенка
фото Бориса Корпусенка
фото Бориса Корпусенка
фото Бориса Корпусенка

Створення власної торговельної мережі українським виробником є економічно обґрунтованим кроком. Великі супермаркети часто пропонують фінансові-кабальні умови для співробітництва, які не можуть прийняти українські крафтові компанії.

Але саме супермаркети часто формують структуру споживання покупців. Тож створення власної торговельної мережі дозволяє виробникам знайти своїх покупців, і запропонувати їм широкий асортимент товарів.

-Зробити національну торговельну платформу з певними стандартами якості продукції»: тільки натуральні продукти, виключно вітчизняного виробництва, і звичайно, обслуговування покупців на європейському рівні, - пояснюють свій  концептуальний підхід у мережі «Сім’я маркетів Villa Milk».

Сім’я в назві мережі показує соціальний взаємовідносини між виробниками та їх покупцями. Фірми, що випускають натуральну продукцію без консервантів та барвників дбають про здоров’я та довголіття своїх покупців та їх сімей, а споживачі підтримують вітчизняне виробництво. Такий соціально-економічний зв’язок – запорука успіху та розквіту українського суспільства.

Асортимент нового магазину «Сім’я маркетів Villa Milk» приємно здивує: різноманітна молочна продукція Villa Milk, крафтові сири та ковбаси, пекарня, кондитерський цех та кулінарія.

Зручне світле приміщення, торговельне обладнання з використанням натуральних матеріалів, затишне кафе європейського рівня. Все це сприятиме, щоб покупці провели в магазині час та повернулися знову з дітьми та друзями. Створення таких економічних проектів з соціальною філософією сприятиме економічному розквіту держави та підвищенню якості життя українців.

Вікторія Бабич-Вепрєва