У Києві тепер сплачують штраф за кожну об'яву на стовпах

У Києві тепер сплачують штраф за кожну об'яву на стовпах

У Києві працює програма «Автодозвін». За її допомогою борються з  незаконним розміщенням оголошень на елементах благоустрою, що спотворюють місто.

З моменту початку роботи «Автодозвону» і по сьогодні зареєстровано 8110 карток порушень. Картка порушення відкривається на кожне оголошення та може містити по декілька номерів телефону. Про це повідомляє Департамент міського благоустрою.

За даними Департаменту, за цей місяць інспекторами благоустрою виявлено 773 нових оголошень, що внесені до бази даних та поставлені на автодозвін. Кожен порушник карається відповідно до кількості розповсюджених оголошень. До програми вносяться усі номери телефонів з оголошення, по яких здійснюються дзвінки одночасно. У телефонному дзвінку порушнику повідомляється про порушення благоустрою безперервно у цілодобовому режимі. І так до моменту приходу порушника до районного відділу для складення протоколу про порушення Правил благоустрою з подальшим накладенням штрафу.

-Максимальна сума штрафу складає 1700 гривень, але якщо цю суму помножити на кількість усіх оголошень, то загальна сума може зупинити порушників для подальшого розповсюдження реклами у невідповідних місцях. І ми вдосконалюємо механізми боротьби з цим явищем, аби зовсім його знищити, - пояснив директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.