На Троєщині в новому мікрорайоні відкриють амбулаторію

На Троєщині в новому мікрорайоні відкриють амбулаторію

У Деснянському районі з`явиться ще одна амбулаторія. Нині тут триває ремонт. Про це повідомляє районна держадміністрація.

Мешканці 20-го мікрорайону отримають амбулаторію сімейної медицини по вулиці Закревського, 101-А.

У РДА зауважують, що, хоча поки що це питання майбутнього, перший крок до цього вже зроблено: ТОВ «Житлоекономія» передало безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва приміщення загальною площею 146,2 кв.м. першого поверху житлового будинку по вулиці Закревського, 101-А, яке йому належало на праві приватної власності. Рішенням сесії Київської міської ради вказане приміщення передано до сфери управління Деснянської райдержадміністрації.

-Сьогодні обговорюється питання створення у виділеному приміщенні амбулаторії сімейної медицини для мешканців 20-мікрорайону на базі Консультативного-діагностичного центру № 1. Медичну допомогу тут матимуть змогу отримати 4 тисячі 600 дорослих мешканців та 2 тисячі 800 дітей. У амбулаторії проводитимуться лабораторні дослідження, надаватимуть консультації педіатри та терапевти, – говорить заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алексєєнко.