Стало відомо, коли на Куренівці зникнуть транспортні затори

Стало відомо, коли на Куренівці зникнуть транспортні затори

На Куренівці одразу в двох місцях ускладнено рух транспорту: на вулиці Мостицькій і перехресті Сирецької та Кирилівської складно проїхати. Коли ситуація покращиться?

На вулиці Мостицькій знову перекрили рух транспорту й продовжують ремонт водопровідних мереж. Нагадаємо, що влітку тут трапилася масштабна аварія на каналізаційному колекторі з величезним просіданням ґрунту під проїжджою частиною. А на перехресті з Сирецькою споруджують новий колектор, частково обмежуючи рух машин.

Восени старий аварійний колектор великого діаметру замінили на новий з сучасних довговічних матеріалів та частково запустили рух транспорту. Фінансувалися роботи коштом «Київводоканалу».

– Нині місто допомогло продовжити протиаварійні роботи й, виконавши всі процедури, виділило кошти з резервного фонду на ремонт ремонт ще й зруйнованої зливової каналізації, –коментує ситуацію заступник голови КМДА Петро Пантелеєв Адже влітку на цій ділянці відбулося декілька руйнувань. Роботи скоро будуть завершені. Вони не планові, непередбачені в планах, тому добре, що вдалося віднайти кошти на їх якісне і з гарантією завершення. Нагадаю, це складна локація через високий рівень ґрунтових вод й існування тут струмка Сорочий брід, який і створив проблеми на старих зношених комунікаціях. Тривають роботи і з реконструкції Сирецького каналізаційного колектору коштами інвестиційної програми Київводоканалу. Новий колектор прокладають підземним способом. А посеред проїжджої частини зайняли лише невелику ділянку. Вже виконано понад 40 % запланованих робіт. У процесі будівництва використовують лише сучасні стійкі до корозії матеріали. Термін експлуатації нових трубопроводів становитиме до 50 років. Завершення будівельно-монтажних робіт заплановано на третій квартал 2020 року.

Фото Ірини ЖУРАВЛЕНКО та Київводоканалу