Нова величезна спортивна зона на Печерську матиме історичну назву

Нова величезна спортивна зона на Печерську матиме історичну назву

Оновлений спорткомплекс та стадіон заводу «Арсенал» носитимуть назву «Арсенал парк». Він розташований між вулицями Грушевського та Кловським узвозом.

У Департаменті економіки КМДА остаточно обговорили проєкт майбутнього спорткомплексу на Печерську. Проєкт буде реалізовано без жодної гривні з київського бюджету протягом 2019-2020 рр. На стадіоні функціонуватиме футбольна школа і в першій половині дня спортивні заходи зможуть безкоштовно проводити школи.

Озвучені пропозиції щодо: назви «Арсенал парк» з врахуванням історичної назви, вільного доступу для жителів, занять спортом школярів, дитячого майданчику, вільного проходу, збереження та відновлення алей, зони для екстрімспорту, додаються і підтримані представником інвестора. Про це повідомив депутат Київради Ярослав Діденко.


– Врятований нами від забудови та розпродажу земельних ділянок через аукціон, стадіон після процедури банкрутства заводу був поділений на окремі ділянки, – поінформував Ярослав Діденко. – Його розмалювали та узаконили під багатоповерховий квартал з 1056 паркомісцями. Стадіон свідомо доведений до аварійного стану, перетворений на смітник з пустирем. Площа комплексу більше 5 га, довжина алеї майже 2 км. Дякую Віталію Кличку, Миколі Поворознику, Наталії Мельник, Юлії Тур, Богдану Чорнію, Кирилу Шевченко та всім киянам, хто підтримував всі ці роки в боротьбі за стадіон.