Кияни можуть перевіритися на ВІЛ безоплатно та анонімно: адреси

Кияни можуть перевіритися на ВІЛ безоплатно та анонімно: адреси

1 грудня Всесвітній День боротьби зі СНІДом. До цього дня, традиційно, киян закликають відповідально поставитися до свого здоров’я, і пройти тестування на ВІЛ / СНІД.

Проте зробити експрес-тестування безкоштовно та конфіденційно мешканці столиці можуть, коли їм зручно упродовж року, в кабінетах довіри Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом.

Також напередодні дня боротьби зі СНІДом, КМЦ СНІДу у співпраці ГО 100 відсотків життя. Київський регіон та ГО «menZDRAV Foundation» проведуть виїзну акцію обстеження на ВІЛ-інфекцію з використанням швидких тестів, для киян та гостей столиці.

– Запрошуємо киян та гостей столиці, прийти і обстежитись на наступну виїзну акцію, яка відбудеться 30 листопада біля метро Шулявка, з 10:00 до 15:00, зазначають у центрі.

Вперше Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначали у 1988 році з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості й розширення обміну інформацією про чуму ХХ століття.

Важливо знати, що ВІЛ не є вироком: вчасне виявлення та лікування є запорукою повноцінного тривалого життя.