У Києві вступив в силу новий порядок розміщення вивісок

У Києві вступив в силу новий порядок розміщення вивісок

У столиці вступили в силу нові правила розміщення реклами.  На питання про основні зміни коротко відповів начальник управління з питань реклами КМДА Олександр Смирнов.

1. Зменшується кількість та складність документів, які подаються

Раніше підприємцям потрібен був проект вивіски. Його замовляли у сертифікованих спеціалістів, надавали інженерні креслення, копію ліцензії розробника тощо. Зі змінами проект вивіски замінюється на ЕСКІЗ вивіски, який подаватиметься в довільній формі: візуалізація, розміри, специфікація матеріалів та комп’ютерний макет фасаду «до-після» монтажу вивіски.

2. Уніфікація типів конструкцій

Новина для підприємців – додається новий тип - під кутом (кронштейн)! Якщо раніше для такої конструкції потрібно було оформлювати «Дозвіл», відтепер єдине, що треба, - відповідати Порядку розміщення вивісок. Тобто від погоджувальної процедури переходимо до «заявницької». Також змінюється складний опис типів конструкцій на зрозумілий з графічними прикладами.

3. Синхронізація форматних зон

До сьогодні це був перелік окремих вулиць та їх частин, площ та провулків, що дуже ускладнює візуальне сприйняття. Зараз це спрощений перелік вулиць, які описують межі форматних зон.

Також Смирнов нагадує, що все це можна зробити ОНЛАЙН, а не «бігати з папірцями».
http://eadv.kyivcity.gov.ua

Для більш детального ознайомлення - посилання на Порядок:

http://kreschatic.kiev.ua/file/12829.pdf