Афіша на 25 листопада: куди піти у Києві

Афіша на 25 листопада: куди піти у Києві

На вечір понеділка ми підготували багато цікавих та корисних подій. Сьогодні на вас чекає мандрівка у світ чарівних міфологічних істот з Дарою Корній, фільм та концерт, присвячений пам'яті композитора Гія Канчелі, симфонічне кавер-шоу хітів Queen, прем'єра фільму «Іванов» про бізнесмена, який втік з Москви до Києва, презентація проєкту «Київ Інтерактивний», розповідь про невтілені архітектурні плани нашого міста 1920-40-х років та багато іншого.

ВЕЧІР ЛІТЕРАТУРНИЙ

Презентація. Дара Корній «Чарівні істоти українського міфу»

Книжка «Чарівні істоти українського міфу: домашні духи» поведе вас у дивовижний і самобутній світ українських вірувань. Гортаючи її сторінки, ви дізнаєтеся про поважного домовика, надійного захисника роду, познайомитесь із добрим покутнім, який нашепче вам своє благословення, зазирнете на гостину до справедливого хлівника, який доброму господареві в усьому сприяє, а ледацюг карає. А якщо поталанить, привабите духа щастя з удатною сприйєю, які підуть пліч-о-пліч з вами. Перед вами постане величний шар культурної спадщини давніх українців, химерний світ чарівних істот праукраїнської міфології, досліджений і опрацьований Дарою Корній. 

Коли: о 18:30.
Де: Книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46.
Вхід вільний.

ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ

Public Talk: діалог з Янікою Мерило

Освітній Хаб міста Києва дарує зустріч з політичною та громадською діячкою, координаторкою напрямку eHealth вiд Офісу Президента, радницею Віце-прем'єр-міністра – міністра цифрової трансформації Михайла Федорова та керівницею ELEKS Nordics. Ви зможете особисто дізнатись: як досягти успіху в українській політиці; впровадження IT-технологій у роботі органів влади; останні інновації, впроваджені в Україні; труднощі на шляху впровадження «держави в смартфоні».

Коли: о 18:30.
Де: Бібліотека ім. П. Тичини, вул. Андрея Шептицького, 24.
Вхід вільний.

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ

Гія Канчелі. Я не любив кларнет

У програмі: документальний фільм «Гія Канчелі. Я не любив кларнет», «Мініатюри для кларнета і фортепіано – музика театру і кіно», Юліан Мілкіс (кларнет), Поліна Осетинська (фортепіано). Вперше кияни зможуть почути як грає Лицар Мальтійського ордену – Ю. Мілкіс, який змінив ставлення Канчелі до кларнету.
У Києві концерт – показ планувався ще тоді, коли Канчелі був живий. Зараз подія набуває особливого змісту.

Коли: о 19:00.
Де: Національна музична академія ім. Чайковського, вул. Городецького, 1-3/11.
Вартість квитків: 150 – 600 грн.

QUEEN кавер-шоу з Симфонічним оркестром

Симфонічний оркестр GosOrchestra дасть можливість столичній публиці насолодитись культовими хітами британців в новому аранжуванні. Bohemian Rhapsody, We Will Rock You, We Are the Champions, Who Wants to Live Forever та багато інших хітів Queen пролунають цього понеділка у Києві.

Коли: о 19:30.
Де: Caribbean Night Club, вул. Симона Петлюри, 4.
Вартість квитка: 250 – 790 грн.

ВЕЧІР У КІНО

Прем’єра фільму «Іванов» за участі творчої групи

Дмітрій Фалькович особисто представить трагікомедію про бізнесмена, який тікає з Москви до Києва, і розповість, як і коли з’явилась ідея «Іванова». Разом з ним на показі в рамках фестивалю буде присутня друга режисерка Марина Степанська, відома українському глядачу за стрічкою «Стрімголов».
«Іванов» розповідає про успішного топ-менеджера інвестиційної компанії  Олександра Іванова. Він працює в концерні, який годує Росію сухариками, але відчуває, що тверда земля під ногами здригається, коли його допитують у Слідчому комітеті. Іванов біжить від переслідування силовиків з Москви до Києва, ходить в галереї і на тусовки в клуби. А все тому, що тут «клімат м'якший».

Коли: о 19:00.
Де: Кінотеатр «Жовтень», вул. Костянтинівська, 26.
Вартість квитків: 105 грн.

Показ фільму «Бетмен»

80 років тому світ вперше побачив його – у чорному плащі та масці на обличчі, усім своїм виглядом нагадуючи летючу мишу. У 1939 році Боб Кейн та Білл Фингер створили Бетмена, який надовго припав до душі фанатам DC Comics. На екрани графічний герой потрапив у 1966 році, з’явившись спочатку у серіалі, а згодом у фільмі Леслі Х. Мартінсона. «Бетмен» – перша повнометражна кольорова стрічка про людину-летючу мишу. Показ відбуватиметься мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Коли: о 21:00.
Де: Кінотеатр Київська Русь, вул. Січових Стрільців, 93.
Вартість квитків: 120 – 170 грн.

ВЕЧІР КОРИСНИЙ

Ожиріння

Більш ніж 2 мільярди людей по всьому світу мають надмірну вагу, з них близько третини страждають від ожиріння. Епідемія ожиріння стала одною із найбільших проблем охорони здоров’я у 21 столітті. Але також ця хвороба є особистим викликом та тягарем для мільйонів людей. Суть проблеми ожиріння до цих пір не є повністю зрозумілою. Ви дізнаєтесь: що таке ожиріння? як воно виникає і хто у цьому винен? як боротися із психологічним тиском в житті та суспільстві? як тримати себе у формі та здорово харчуватися.

Коли: о 19:00.
Де: Dialog hub, вул. Володимирська, 43.
Вхід вільний, реєстрація.

ВЕЧІР ПО-КИЇВСЬКИ

Презентація проєкту «Київ Інтерактивний»

Проєкт «Інтерактивний Київ» – це амбітна спроба перенести Київ початку ХХ ст. у площину цифрової мапи. Мета не тільки показати всі можливі тогочасні інфраструктурні об’єкти, але й познайомити з різноманіттям повсякдення киян та киянок 100 років тому.

Коли: о 19:00.
Де: Urban Space 500, вул. Б. Грінченка. 9.
Вхід вільний. Реєстрація.

Київ, якого не було. 1926 – 1941. Лекція Семена Широчина

За 15 передвоєнних років в Києві відбулися серйозні зміни – місто отримало столичний статус, обзавелося новими спорудами і позбулося багатьох церков. Більшу частину архітектури епохи ми можемо споглядати і нині. Крім того, що залишилася на папері. Саме цій маловідомій сторінці київської архітектури і буде присвячена лекція.

Коли: о 19:30.
Де: Urban Space 500, вул. Б. Грінченка, 9.
Вартість: 300 грн, реєстрація.

ВЕЧІР У ТЕАТРІ

Схід-Захід

Вистава Влади Бєлозоренко «Схід-Захід» – це п’ять п’єс, написаних підлітками в рамках проекту «Class Act: Схід-Захід». Як живе дівчинка з містечка Клесів, де незаконний видобуток бурштину – єдиний спосіб заробітку? Чи знайде порятунок від тіней і страхів війни хлопець з Донбасу в мирному Харкові? Як навчитися говорити, а ще важливіше – чути інших людей, аби самому стати більшою Людиною?
У виставі беруть участь: Римма Зюбіна, Олеся Жураковська, Віталій Ажнов, Вікторія Муштей, Олександр Жила, Петро Русанєнко, Аполлінарія Василина, Маша Розгонюк.

Коли: о 19:00.
Де: Театр «Актор», вул. Вел. Житомирська, 40.
Вартість квитка: 80 – 140 грн.