Все для дітей: у Куренівському парку знову реконструкція

Все для дітей: у Куренівському парку знову реконструкція

У Куренівському парку продовжується реконструкція.

Перша черга, з єдиним у Києві дитячим автомістечком, фонтаном і оновленою ландшафтними дизайнерами рослинністю, відкрилася 1 серпня. Нині завершують другу чергу.

Тут встановлено два великі дитячі ігрові майданчики: для занять спортом та з різноманітними гойдалками. Всю локацію для малечі прикрасили милими садовими гномами. На ігрові майданчики доступу наразі немає. Через деякий час їх відкриють. Нині завершують влаштування нових газонів, засівають траву, були висаджені молоді дерева на центральній галявині. Відновили площадку для занять воркаутом для підлітків та дорослих. 

До Нового року планується завершити і третю чергу реконструкції. Наразі тут видалені старі пеньки, розрівнюються площадки під оновлені газони, завозиться грунт. Буде оновлена велика зона для прогулянок з новим дорожнім покриттям і лавами, висаджена нова рослинність, клумби, газони.

У Куренівському парку відвідувачі бачать нову навігацію, стенди з пакетами для прибирання за домашніми собаками й попереджувальні знаки. Тепер в усіх парках міста, що відкривалися в нинішньому році у Києві, затверджена єдина форма інформаційних знаків на різну тематику.

Фото Марії ЛИСЕНКО, «Вечірній Київ»