Відвідувачі Благодійного ярмарку в Києві оберуть найгостинніше посольство

Відвідувачі Благодійного ярмарку в Києві оберуть найгостинніше посольство

Відвідувачі Благодійного Ярмарку не лише візьмуть участь у різноманітних розіграшах, але й самі стануть суддями.

30 листопада на НСК «Олiмпiйський» пройде 27-ий Благодійний ярмарок. 47 посольств з 5 континентів представлять свою культуру, а також продаватимуть національні сувеніри, традиційні страви та напої. Всі кошти, зібрані під час ярмарку, направлять на допомогу жінкам, дітям, людям старшого віку та людям з інвалідністю в Україні.

– Цього року ми встановили рекорд за кількістю посольств-учасниць – це 45 іноземних посольств, а також делегації від України та Європейського Союзу. Загалом їх буде 47, – зазначила Соня Земанова, голова Комітету із залучення коштів Міжнародного жіночого клубу міста Києва (IWCK)

Серед учасників – 7 нових країн. Вперше на ярмарку будуть представлені Іспанія, Іран, Естонія, Хорватія, Словенія, Вірменія і Мексика, яка останні кілька років участі не брала.

– Гості ярмарку зможуть взяти участь у лотереях і виграти авіаквитки до Туреччини, відпочинок у Чорногорії, ваучери у готелі, солодощі та косметику, – розповіла Соня Земанова.

І не лише це – відвідувачі самі стануть суддями і оберуть улюблений кіоск посольства у трьох категоріях: найсмачніший, найкрасивіший і найгостинніший. Серед "суддів" теж буде розіграш, переможець отримає ваучер на відпочинок у Болгарії.

Коли: 30 листопада, 10:00 – 17:00.
Де: НСК «Олiмпiйський», вул. Велика Василькiвська, 55.

Пожертвування за вхідний квиток:
• 90 гривень – для дорослих за продажем квитків на сайтi www.Studydive.com (1/11-29/11).
• 120 грн – для дорослих квиток у день ярмарку в касi заходу 30/11.
• 20 гривень – для пенсіонерів та дітей з 12 до 18 років.
• Вхід безкоштовний – для дітей до 12 років, людей з обмеженими фізичними можливостями та ветеранам АТО. Для підтвердження категорії, будь ласка, візьміть посвідчуючий документ.