Уроки по-чемпіонськи

Уроки по-чемпіонськи

Після літніх таборів, де проводився «Чемпіонський урок киянина», ця соціальна ініціатива повернулася до освітніх закладів столиці. Цього разу незмінний лектор Юрій Чиж завітав до школи №53 Шевченківського району та школи №182 Дніпровського району. 

Першими, кому в новому навчальному році пощастило потрапити на «Чемпіонський урок киянина», стали учні середньої школи №53. З ними, як зазвичай, зустрівся дворазовий чемпіон світу, чемпіон Європи з фехтування Юрій Чиж. На початку уроку уславлений спортсмен розповів про Євгена Яцину – загиблого бійця АТО, який навчався в цій школі. До речі, улітку за ініціативи Шевченківської РДА та її голови Олега Гаряги в закладі було розміщено меморіальну дошку на згадку про Євгена. 

Сам же урок минув з неабияким піднесенням. Понад 150 школярів уважно слухали, як Юрій Чиж емоційно розповідав про свої звитяги у спорті та в житті. А насамкінець заходу славетний фехтувальник улаштував цікаву вікторину, переможці якої отримали призи. 

У такій само дружній атмосфері відбувся «Чемпіонський урок киянина» й у школі №182. Учні одержали творче завдання: написати нарис або намалювати своє бачення здорового способу життя. Юрій Чиж пообіцяв, що найкращі роботи будуть презентовані на виставці в КМДА, яку організують наприкінці року. Також він запропонував школярам написати учасникам АТО листи, котрі команда фехтувальника неодмінно доставить адресатам, зокрема бійцям 12-го територіального загону Києва, батальйонів «Київ-1» та «Київ-2».