Кіосків з продажу соціального хліба у столиці стане більше

Кіосків з продажу соціального хліба у столиці стане більше

У столиці працюватимуть 200 точок роздрібної торгівлі хлібом, хлібобулочними виробами. У них також можна буде придбати кондитерські вироби, цукор, чай, каву, какао, борошно, крупи, макаронні вироби, сухі продукти дитячого харчування і харчові концентрати, кавові напої, мед, варення, повидло, джем, безалкогольні напої та гарячі напої (чай та кава).

Основною умовою для інвестора, яким, за конкурсом, став «Київхліб», є реалізація соціальних видів хліба – батона нарізного «Київський», житньо-пшеничного подового «Український» та хліба пшеничного I ґатунку «Пшеничний» – за спеціальною системою знижок. Про це повідомила пресслужба КМДА.

Йдеться про надання пільговим та непільговим категоріям киян – власникам муніципальної картки «Картка киянина» спеціальних знижок. Розмір знижок для пільгових категорій встановлено від 70% до 25%. Для непільгових категорій власників муніципальної картки киянина на соціальні види хліба діятиме знижка 20%, – зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Читайте також: Як скористуватися Карткою киянина і купити хліб за знижкою у спеціалізованих кіосках «Київхліба».