Навігатор на 18-те листопада: куди піти у Києві

Навігатор на 18-те листопада: куди піти у Києві

Понеділок не такий вже й важкий, якщо завершити його цікавою вечірньою подією. Сьогодні на вас чекає презентація дитячої книжки, майстер-клас з досягнення цілей, концерти піаністів та саксофоністів, розповідь про проєкти урядового кварталу в Києві та багато іншого. 

ВЕЧІР ЛІТЕРАТУРНИЙ

Презентація книжки Тані Поставної «Коли я була лисицею»

Це зворушлива історія про дитинство і віру в дива. Про силу дитячої уяви і стосунки зі старшими. Про те, що деколи дідусь і бабуся можуть замінити батьків, а сім’я не обов’язково складається з мами і тати. Ця книжка допомагає дітям краще зрозуміти дорослі проблеми, а дорослим – згадати дитинство.
«Коли я була лисицею» – важлива книжка про сприйняття світу, яка потребує не лише читання, а й обговорення разом із дитиною. 

Коли: о 18:30.
Де: книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46.
Вхід вільний.

ВЕЧІР ПСИХОЛОГІЧНИЙ

Як досягати 10 цілей з 10, і не відкладати своє життя «на потім»

Ви дізнаєтесь: як правильно ставити цілі в роботі / особистому житті і досягати їх, як припинити займатися саморуйнуванням і почати діяти, отримаєте чек-лист з постановки цілей, який дозволить стежити за їх виконанням, інструкцію з організації середовища, яке посилить ваш рух до мети.

Коли: о 19:00.
Де: Dialog hub, вул. Володимирська, 43.
Вхід вільний, реєстрація.

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ

Парад талантів / Браво, SAX!

«Браво, SAX!» – перший саксофоновий фестиваль в Україні з іменем його винахідника – бельгійця Адольфа Сакса! Грають Анна Степанова, Юлія Скакун, Вікторія Тищик, Ольга Гаврилюк, Роман Мимрик, Михайло Чередніченко, Віктор Чуріков, Ян Ханьжи, Кента Ігараші, Юрій Карпіш, Іван Григоренко, Олександр Дедьо, Віталій Туник, Володимир Панасюк, Роман Фотуйма, Богдан Бойко, Віталій Мазурик, Феодосій Медведенко, Володимир Панасюк, Артем Маськов, Богдан Комаров, Вікторія Тищик. У концерті бере участь Камерний оркестр НМАУ імені Чайковського. 

Коли: о 19:00.
Де: Національна музична академія ім. Чайковського, вул. Городецького, 1-3/11, мала зала.
Вхід вільний.

Заключний гала-концерт ІV фестивалю «Присвята майстру»

Ігор Рябов (1930 – 2006) – український піаніст, педагог-методист, виховав понад 150 піаністів, серед яких – Валентина Лисиця, Дмитро Найдич, Вікторія Єрмольєва та інші. У концерті беруть участь заслужені артисти України Володимир Тюрін, Дмитро Таванець та лауреати міжнародних конкурсів.

Коли: о 19:00.
Де: Національна музична академія ім. Чайковського, вул. Городецького, 1-3/11, великий зал.
Вхід вільний.

ВЕЧІР ІСТОРИЧНИЙ

Урядовий центр. Міф і реальність

У 1934 році Київ став столицею УРСР, і місту знадобився урядовий центр, у якому розмістилося б керівництво. Задля цього був організований найграндіозніший архітектурний конкурс Києва 1930-х років. У ньому взяли участь кращі архітектори УРСР і РРФСР. Яким вони бачили урядовий центр? Де він міг перебувати?

Коли: о 19:00.
Де: Urban Space 500, вул. Б. Грінченка, 9.
Вартість квитка: 300 грн, реєстрація.

ВЕЧІР У ТЕАТРІ

Drama Queens

Колись вони живилися надіями більшою мірою, ніж їжею у дорогих ресторанах, розпивали дешеве вино. Але сьогодні ці подружки – жінки з багажем у вигляді досвіду, помилок та напрацьованої іронії. Хтось з них живе у власних мріях, хтось – ходяче втілення здорового глузду, однак всі прагнуть позбутися самотності і знайти особисте щастя. Одного вечора вони зберуться разом у столичній квартирі, і звістка про вагітність однієї не лише стане імпульсом до неочікуваних одкровень, але й призведе до фантастичного (у буквальному розумінні) фіналу…

Коли: о 19:00.
Де: Театр «Актор», вул. Вел. Житомирська, 40.
Вартість квитка: 80 – 200 грн.

ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ

Основні принципи корекції харчування

З лекції ви дізнаєтеся: основні принципи корекції харчування для зниження надмірної маси тіла, рекомендації з харчування для зниження жирової маси тіла, як можна подолати застій і знову почати скидати вагу, як проводити вуглеводний рефід, у чому різниця між схудненням і сушінням, білково-вуглеводне чергування: дієта або принцип харчування.

Коли: о 19:30.
Де: UNDERHUB Creative Space, вул. Мечникова, 3.
Вартість квитка: 100 грн, реєстрація.