Київрада прийняла ключове рішення та перейменувала культурні заклади

Київрада прийняла ключове рішення та перейменувала культурні заклади

12 листопада на пленарному засіданні Київської міської ради були прийняті рішення «Про внесення змін до статутів комунальних підприємств територіальної громади міста Києва у сфері культури» та «Про затвердження переліку закладів культури базової мережі місцевого рівня».

Погоджений проєкт дає Департаменту культури можливість реалізувати давню мрію: створення «Київського міського Дому національностей», що передбачено «Стратегією розвитку міста 2025» та Столична культура 2019-2021.

- Прийняті рішення на сьогодні є одними з ключових для подальшої роботи Департаменту культури. У Києві проживає більш ніж 124 національності і ми маємо ефективно забезпечувати їх комфорт. А Дім національностей фактично має стати центром консолідації етнічних громад столиці. Це великий проект і сьогодні ми зробили перший крок на шляху до його реалізації, – зазначила директорка Департаменту культури Діана Попова.

Окрім того, відповідно до Указу Президента України від 07.05.2019, Київською міською радою прийнято рішення про перейменування «Київського академічного Молодого театру» в «Київський національний академічний Молодий театр». Перейменовано також філію музею театрального, музичного та кіномистецтва України - Музей-квартира В.С. Косенка в «Меморіальний музей-квартира В.С.Косенка».