Стало відомо, коли на Борщагівку запустять швидкісний трамвай

Стало відомо, коли на Борщагівку запустять швидкісний трамвай

У Київпастрансі розповіли про ремонт колій гілки швидкісного трамваю на Михайлівську Борщагівку. Її побудували ще у 80-х роках минулого сторіччя, і з того часу жодного разу капітально не ремонтували.

– Зараз ми виправляємо цю ситуацію, – повідомив гендиректор «Київпастрансу» Дмитро Левченко. 

 Увесь процес передбачає два етапи робіт:

  • реконструкція колій із заміною та ремонтом усіх супутніх до них об’єктів;
  • будівництво повноцінних станцій за прикладом «вул. Генерала Потапова».

– Наразі ми вже замінили колії на ділянці до зупинки «бульв. Кольцова», сьогодні тривають роботи неподалік наступної зупинки – «вул. Зодчих», –інформує Левченко. До речі, рейки ми кріпимо на шпали за допомогою спеціальних залізничних скоб на резиновій підкладці, завдяки яким рівень шуму знижується.

Ремонтники розпочали прокладання нової кабельної каналізації оптичних та телефонних кабелів. Далі буде заміна контактних опор, елементів підвіски, ремонт проїжджої частини та благоустрій території.

Також у межах реконструкції, окрім будівництва станцій, передбачене влаштування нових регульованих пішохідних переходів через колії.

– Ви нас часто запитуєте, чому ми не ремонтували колії влітку, коли рух лінією був призупинений. Відповідаємо – ремонтували: ми вже замінили «криві» поблизу станцій «Площа Перемоги» і «Польова», замість дерев’яних шпал поклали нові – бетонні. Також були замінені автоматичні стрілки на станції «Гната Юри», –зауважив Левченко. Тож ми, весь 10-тисячний колектив Київпастрансу, перепрошуємо у мешканців Борщагівки за певні незручності, які спричинені реконструкцією колій.