Для київських незалежних театрів влаштують новий фестиваль

Для київських незалежних театрів влаштують новий фестиваль

Київський академічний театр «Колесо», що є організатором Міжнародного театрального фестивалю камерних вистав AndriyivskyFest, оголошує відкриття нового формату фестивалю – НЕЗАЛЕЖНІ. 

З 2017 року відбулося 3 Міжнародних театральних фестивалі камерних вистав AndriyivskyFest. У 2018 та 2019 році організовано та проведено фестивалі AndriyivskyFest.УКРАЇНСЬКИЙ ФОРМАТ.

Новий формат фестивалю НЕЗАЛЕЖНІ триває з 1 листопада 2019 року по 31 травня 2020 року. До участі запрошуються київські незалежні театри. Один із театрів братиме участь у Міжнародному театральному фестивалі камерних вистав АндріївськийFest, який відбудеться у червні 2020 року.


Умови участі в конкурсі:

• До участі в конкурсі запрошуються професійні незалежні театри м. Києва.
• Театр подає заявку у вільній формі. До заявки додаються відео або уривки відео вистави, фото, афіша, синопсис, вказуються автори вистави, кількість акторів, які грають у виставі тощо.
• Журі, після аналізу надісланих матеріалів, зв`язується з театром, який надіслав заявку, та узгоджує дату для відвідування журі показу вистави. Протягом одного місяця журі відвідує не більше 2-х вистав, заявлених до участі в форматі.
• Перегляд вистав відбувається на майданчику заявника-театру.

Склад журі фестивалю AndriyivskyFest - НЕЗАЛЕЖНІ: театрознавець, журналістка, прозаїк Лілія Бевзюк-Волошина, директор-художній керівник театру-студії "Терракот" Ігор Гулий, заслужений артист України, режисер, телеведучий Віктор Кошель. Також у складі журі є глядачі, чиї думки обов`язково враховуються.

Партнери фестивалю: Незалежний Театр Маскам Рад, Гільдія незалежних театрів України.
Заявки надсилати на адресу: maskamrad.theatre@gmail.com