Ігри на Хрещатику: об'єднання «Новий Київ»

Ігри на Хрещатику: об'єднання «Новий Київ»

У Київраді спостерігається «броунівський рух»: депутати виходять зі своїх фракцій, стають «вільними птахами», створюють групи та об`єднання, за які кияни ніколи не голосували.

Останнє «ноу-хау» – голослівні заяви про появу міжфракційного об'єднання «Новий Київ». Ініціатором створення новоспеченого «Києва» став нардеп Сергій Гусовський – голова групи «Київська команда».

Члени «Нового Києва» ще нічого для міста не зробили, але вже перебирають на себе правоохоронні функції: обіцяють «боротися з корупцією та шахрайством».

Головним «батьком» міжфракційного об'єднання є член парламентської фракції «Слуга народу» Олександр Ткаченко. Саме цей претендент на столичну «булаву» хизується створенням такого об'єднання у Верховній Раді, а точніше – на Facebook.

Як показує аналіз, після президентських і парламентських виборів обличчя Київради суттєво змінилося. У «Солідарності» залишилося лише 48 депутатів. На другому місці – «Єдність» (15 нардепів). Третє місце між собою поділили «Свобода» і Батьківщина» (по 14 нардепів).

Рекордсмен за перебіжчиками – фракція «Самопоміч», у якій нараховується лише двоє депутатів.

Те, що відбувається у Київраді, можна назвати спотворенням виборчих прав жителів столиці.

Чи здатні ті нардепи, які знехтували голосами виборців, піклуватися про інтереси рідного міста?