Cправа за Кабміном: суд закрив справу по Гостинному двору

Cправа за Кабміном: суд закрив справу по Гостинному двору

Сьогодні, 5 листопада, відбулося засідання Київського апеляційного суду щодо накладання арешту на будівлю Гостинного двору.

Про це йдеться на сайті КМДА.

Суд постановив закрити справу у зв’язку з тим, що прокурор відмовився від своєї апеляційної скарги.

– Тепер справа за Кабміном – передати будівлю Гостинного двору у комунальну власність задля її реставрації. Окремо хочу подякувати громадськості, яка підтримувала весь цей час місто. Тільки разом ми можемо досягти результату, – наголосив директор Департаменту охорони культурної спадщини Олександр Никоряк.

Нагадаємо, 25 березня поточного року слідчий суддя Печерського районного суду міста Києва Писанець В. А., розглянув у відкритому судовому засіданні клопотання про накладення арешту на будівлю Гостинного двору. У клопотанні було відмовлено.

У документі було сказано, що Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом 5 днів із дня її оголошення.

Нагадаємо, що з початку цього року територію історичної будівлі було передано до Фонду державного майна України. Очікувалося, що після цього споруда належатиме Києву і місто створить громадський простір для усіх містян. Але, виявилося, що є особи, які намагаються перешкодити місту.