Після реконструкції на велотреку з'являться web-камери та безкоштовний Wi-Fi

Після реконструкції на велотреку з'являться web-камери та безкоштовний Wi-Fi

Директор комунального підприємства «Київський центр розвитку міського середовища» Денис Півнев перевірив хід робіт на київському велотреку та у сусідньому сквері імені Олеся Гончара. Як відомо, Київський міський голова Віталій Кличко доручив пришвидшити реконструкцію столичного велотреку та об’єднати його територію і сквер імені Олеся Гончара у єдиний громадський простір.

За словами Дениса Півнева, на першому об’єкті вже відновлено віраж та освітлення, які раніше були зруйновані забудовником. Наразі триває поліровка бетонного полотна велотреку, очищення системи водовідведення в його чаші, ремонт підпірної стінки та асфальтування площі внутрішнього ядра, де розміститься екстрім-парк.

У сквері ж закінчено ремонт бювету та розпочато мощення доріжок, ремонт підпірної стінки, відновлення системи водовідведення.

Незабаром на зазначених об’єктах буде встановлено безкоштовний Wi-Fi, нові лави, сучасні освітлювальні лампи, web-камери. Крім того, планується встановити захисну решітку зливоприймачів на всьому периметрі велотреку та відновити бігову доріжку вздовж нього.

  Денис Півнев також повідомив, що стартували ремонтні роботи в парку ДШК Деснянського району, які відбуватимуться винятково за меценатські кошти.